Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nie ma co się oszukiwać
Autor Wiadomość
lestat20 

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   Nie ma co się oszukiwać

Od pewnego czasu zmagam się ze sobą bo już sam nie wiem; czy jestem Homo, Bi,Hetero.
Osoby z bliskiego środowiska mącą mi trochę w głowie i już zgłupiałem. Część osób pogodziła się z tym,że jestem gejem , ale jest pare osób co twierdzi,że jestem hetero ale uciekam w homoseksualizm. Doradzili abym przespał się z kobietą, nawet z profesjonalistka czyli prostytutką. W końcu się przemogłem i ze spontanu zadzwoniłem po fachowca. Przyjechała Pani, bardzo zadbana i zgrabna. Gdy przyszło co do czego biedna się zadyszała przy francuzie gdzie nawet nie stanął na pół masztu i doszło do finiszu i po robocie. W ogóle jej ciało na mnie nie podziałało, starała się biedaczka ale nic z tego nie wyszło.
Dochodzę do wniosku ,że jestem w 100% gejem i nie ma co siebie oszukiwać ,że może być inaczej. Ja i część niedowiarków musi w to uwierzyć ,że tego się nie zmieni.
Czy dobrze myślę ?? Pogubiłem się już zupełnie we wszystkim, głównie całym swoim życiu.
Mogę liczyć na pomoc ze strony doświadczonych kolegów??
 
 
Bobser 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 25
Skąd: Wawa
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

Do pewnych zachowań fizyczno-psychicznych nie jesteśmy w stanie się zmusić. Jak byłem mały nie lubiłem soku pomarańczowego i pomidorowego. Wywoływało to we mnie wymioty. A dziś nie wyobrażam sobie życia bez nich. Z czasem nasze gusta i guściki się zmieniają. Człowiek dostał od Boga niezwykły dar jakim jest rozum i świadomość. Niestety są tego dobre i złe strony. Dobrą znamy chyba z autopsji i smakowania świata, zła, że w pewnym momencie gubimy się w tym co wolno, czego nie wolno i czego chcemy.

Jeżeli nie możesz z kobietą...trudno. Rób to, na co masz ochotę. Żyjemy w tak Wyperswadowanym świecie, iż sami nie wiemy gdzie iść bo słuchamy się innych. Rób to na co masz ochotę (z umiarem), i zastanawiaj się nad błędami a nie czynami.

Pozdrawiam
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

lestat20, nie napisaleś jeszcze jak zachowujesz się a dokladnie czy czujesz podniecenie na widok nagiegio ciala męzczyzny , jeśli kręcą Ciebie faceci a szczególnie marzysz o seksie mm , to sądzę , ze jestes gejem. Ale to Ty sam musisz zaobserwowoać i na pewno wiesz jak reaguje Twoja psychika na kobiete i mężczyznę
 
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
lestat20 

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

Chciałem się przekonać jak zareaguję na nagie ciało kobiety blisko mnie , jakieś 6 lat temu współżyłem z mężczyzną od tamtej pory z nikim nic nie robiłem. Po tej sytuacji jestem pewien ,że kobieta na mnie wogóle nie działa. Nawet dotykanie jej ciała nie pobudzało nic we mnie. Byłem zimny, taki martwy w środku, może to był stres?? Nie wiem, wogóle byłem zdziwiony ,że udało mi się dojść na nie pełnym wzwodzie:(
 
 
kukuleczka123 

Wiek: 34
Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: PL
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

lestat20, lestat20, a ile miales wtedy lat?
Rufus1, seks nie jest najwazniejszy, jezeli jestes gejem to marzysz raczej o bliskoci z drugim facetem, w to nalezy wliczyc seks
 
 
lestat20 

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

Był to dosyć długi układ od 14 do 18 roku życia. Po tej nocy stwierdzam ,że bardziej i zdecydowanie działa na mnie widok nagiego mężczyzny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group