Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problemy z penisem, ale czy stulejka?
Autor Wiadomość
WinterX 

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   Problemy z penisem, ale czy stulejka?

Witajcie,

Jestem 24-letnim facetem i mam pewne problemy z członkiem. Nie wiem, czy to normalne, ale warto zapytać, bo u lekarza jeszcze nie byłem, bo obecnie mieszkam od dłuższego czasu za granicą, a tutaj wytłumaczenie lekarzowi co dokładnie mi dolega jest utrudnione.

W każdym razie:
- pierwsza sprawa to niezsuwająca się skóra z żołędzia, jeśli zsunę ją to jedynie w spoczynku, przy wzwodzie jest to bardzo bolesne, czytałem, że jest jakaś metoda z gorącą wodą na to, czy to daje jakieś efekty, czy jedynie operacyjnie?
- mój penis ma na samym czubku dziwny kolor, tj. zazwyczaj cały żołądź jest jednego koloru, a przy samej końcówce jest tak jakby kółeczko i jest ono czerwone. Możliwe, że to przez niezsuwającą się skórę, bo normalnie ten "otwór" powinien być otwarty
- mam skrzywienie penisa w wzwodzie, stoi "na baczność", ale w lewą stronę. Czy jest to normalne i nie trzeba tego na siłę leczyć?

Mam pytanie do osób z problemem napletka, nie wiem, jak u was, ale przez to, że we wzwodzie nie schodzi cała skóra nie mogę się maksymalnie podniecić, czuję, że penis nie może "rozwinąć" skrzydeł i ciągle myślę o bólu.

[ Dodano: Pon 15 Lis, 2010 ]
http://img192.imageshack..../zdjcie010n.jpg
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Witam. Fotka jest już usunięta, więc postaram się ustosunkować do opisu słownego:

1. Na bank coś jest nie tak. Prawdopodobnie stulejka. W Twoim wieku rozciąganie bym sobie darował. Jak będziesz w Polsce zgłoś się do lekarza na zabieg.
2. Tutaj najwięcej powiedziałoby zdjęcie. Chociaż podejrzewam, że jest wszystko w porządku.
3. Dużo facetów ma penisa mniej lub bardziej skrzywionego (w prawo, lewo, do góry, dołu). Jeżeli nie jest przesadnie krzywy to nic nie musisz z tym robić.


Pozdrawiam!
 
 
WinterX 

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Będę w Polsce w styczniu, więc się tym zajmę, przeszkadza mi to w stosunku, bo sam nie schodzi, a boję się na siłę, bo coś zerwę i krew się poleje :) A ja nie mam ograniczeń i jak jestem w transie to nie mogę się opanować :D

Druga kwestia, jak jest w stanie wzwodu to wszystko wygląda poprawnie, nie wiem właśnie dlaczego w spoczynku tak wygląda, nie wiem jak się to nazywa, cewka moczowa, czy cholera wie co.

Co do skrzywienia to nie jest to jakieś tragiczne, raz staje tak raz tak, zależy od podniecenia :)
 
 
penis.com.pl
andropenis
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Na siłę nic nie ściągaj, żeby się nie nabawić załupka. O ile to faktycznie stulejka. Bo równie dobrze może to być krótkie wędzidełko. Tak czy inaczej, dopóki nie rozwiążesz problemu, radzę na "małego" uważać, aby jeszcze bardziej nie zaszkodzić. A że już musisz iść do lekarza, to nie zapomnij się spytać o drugi problem. Bo przez neta raczej nikt tego nie zdiagnozuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group