Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jakość sexu a pogrubianie
Autor Wiadomość
ererer600 

Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009   Jakość sexu a pogrubianie

cześć
wydaje mi się, że nie ma sensu robić ambarasu o długość. Jeżeli ktoś nie jest skrajny w żadną stronę na + czy - to partnerka raczej będzie zadowolona. Jestem natomiast pewien, ze grubość wpływa na jakość doznań. Czytałem wypowiedzi kobiet i 80% podkreśla znaczenie własnie grubosci. Jeżeli ktoś bardzo cierpi z tego powodu to obecnie łatwo mozna zrobić prosty zabieg (macrolane). Pytanie moje brzmi jakie są jego efekty, a konkretnie czy ktoś kto to zrobił może podzielić sie wrażeniami partnerki oraz swoimi? Czy zmiany sa jedynie wizualne czy faktycznie doznania zyskały na jakosci?
 
 
alan 

Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 111
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 12 Lis, 2010   

Różnie bywa. Spotkałem dziewczyny, którym zależało na dużej grubości a spotykałem dziewczyny które biorąc mojego do ręki były przerażone i mówiły "ale to wielgachne". co ciekawe wcale nie mam bardzo dużego i grubego, niewiele powyżej średniej. Po prostu te, które wypowiadają się na forach za bardzo lubią sex i mają rozciągnięte. Większość zwyczajnych, fajnych dziewuszek mają ciasne i nie zależy im na przesadnej grubości.
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 12 Lis, 2010   

o wreszcze ktos dobrze zauwazył, kiczy sie jakosc działania
_________________
aaa68
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
karol00 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 171
Skąd: pl
Wysłany: Pią 12 Lis, 2010   

@up
Nie wszyscy sadzą ze tylko jak ktoś ma ponad 20 cm to moze zadowolić partnerkę :P tylko taka presja społeczeństwa. Przecież są pozycje w których nawet jak ktoś ma dużo mniejszego od sredniej to moze sprawić, ze będzie sie pod nim wiła z rozkoszy. Tak samo niektórzy są zmartwieni, ze maja krzywego, a prawda jest taka, ze maja szanse zrobić z dziewczyna to, o czym ludzie z prostymi penisami tylko mogą pomarzyć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group