Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Chyba jestem Gejem
Autor Wiadomość
antares 

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   Chyba jestem Gejem

Nie wiedziałem gdzie to napisać wiec napisze to tu!
Od pewnego czasu czuję pociąg do tej samej płci ale myślałem że to przejdzie!
Jakiś czas temu poczułem zauroczenie do pewnego chłopaka ale widziałem że to tylko za uroczenie jakiś. A w czerwcu po raz pierwszy w życiu zobaczyłem Justina Biebera od tego czasu mam pełny komputer w jego zdjęciach , Justina na tapecie i ciągle słucham jego muzyki na komputerze, mp3 , w telefonie , dzwonek też mam z jego piosenki, wiem że to głupie ale się w nim zakochałem.

Ale do sedna od pewnego czasu dopuszczam myśl że jestem gejem, podnieca mnie ciało męskie a ciało kobiety prawię w ogóle, gdy widzę pięknego faceta to od razu sobie go wyobrażam, tak jak pisałem podnieca mnie ciało męskie , mam fantazje z mężczyznami, dopuszczam tą myśl że jestem gejem, choć boje się tego. Z tego powodu mam doła jak ktoś się pyta stało się coś : nie jest w porządku. A ja nie mam z kim o tym porozmawiać, mam kolegów i jednego wiernego przyjaciela Pitera z którym mogę pogadać o wszystkim , zwierzyć się on tak samo ale nie powiem mu Piter wiesz co jestem gejem , po za tym nie wiem jak by na to za reagował i czy akurat tego nikomu by nie wygadał, rodzicom tęż nie powiem że jestem gejem - myślę że mama by to zrozumiała bo mam z nią świetny kontakt a ojciec mimo że jest tolerancyjny to by tego nie zrozumiał bo chce mieć wnuki. Co mam zrobić ? Z kim o tym porozmawiać ?
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 14 Lip, 2010   

Ile masz lat? Niektórzy chłopcy w okolicach 15 roku życia czują pociąg do tej samej płci ale jest to raczej związane z ciekawością i potem przechodzi. Z czasem twoja orientacja pewnie się wykrystalizuje. Ważne jest to że nie odrzucasz tego, że możesz być gejem.
A co do bibera (czy jak go tam zwą?), nie znam kolesia, tzn tylko na demotach go widziałem ale jako wzoru mężczyzny bym go raczej nie uznawał...

no czy to jest męskie?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
antares 

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro 14 Lip, 2010   

Mam 16 lat prawię 17,ja już od pewnego czasu czuję pociąg do tej samej płci i co raz częściej myślę o tym że mogę być gejem, kobiece ciała coraz mniej mnie podnieca a męskie co raz bardziej.

A co do Justina Biebera , Justinem zacząłem się fascynować na początku czerwca gdyż odwiedziłem koleżankę która jest jego wielką fanką i od tego czasu cały czas słucham jego muzyk można powiedzieć że 24 godziny na dobre bo na komputerze , w telefonie i w mp3, cały komputer mam w jego fotkach i mam go na tapecie. Justin jest taki słodki, a najgorsze jest to że cały czas o nim myślę i nie mogę się od tych myśli oderwać tak jak pisałem jest to głupie ale się w nim zakochałem.

Myśl o tym że jestem gejem dopuszczam już od pewnego czasu od ok. roku. Nie mam z kim o tym pogadać mam przyjaciela ale z nim o tym gadać nie będę bo nie wiem czy tego by akurat nie wygadał. Myślę że jak bym o tym powiedział rodzinie to mama by to zrozumiała bo mam z nią świetny kontakt a z ojcem mam średni kontakt mimo że jest tolerancyjny to chce mieć wnuki, a reszta rodzinny jest mniej tolerancyjna wiec pewnie musiał bym zerwać kontakty rodzinne! To takie trudne !
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 14 Lip, 2010   

Nie dramatyzuj! Możesz się tu wyżalić :)
Żadna tragedia jeśli jesteś gejem, po prostu taki się urodziłeś. Co do informowania rodziny, poczekaj aż się orientacja wykrystalizuje i będziesz pewny na 100% bo jak się rozniesie a okazało by się że to tylko taka fanaberia w okresie dojrzewania, będzie trudno przekonać świat że jednak jesteś hetero.
A może jesteś bi? Z czasem się okaże.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
aXo 

Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 6
Skąd: Kloi
Wysłany: Nie 17 Paź, 2010   

Tak jak andrzejgadarr pisze, daj sobie czas. Przemyśl to sobie wszystko i poczekaj co życie przyniesie. Nie do końca jeszcze to ogarniasz i nie do końca jesteś w stanie wszystko zaakceptować. Poza tym JESZCZE jesteś w okresie dojrzewania, jeśli nie będziesz PEWNY sam z siebie co do swojej orientacji, to istnieje możliwość, że Twoja fascynacja jest tymczasowa :)
 
 
anonim45 

Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 26
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 28 Paź, 2010   

Ty masz 16 lat i od roku wiesz, że jesteś gejem. Ja mam 20 i od ledwo pół roku wyszło, że mogę być gejem.

Z tego co widzę, to strasznie się tym przejmujesz, a nie powinieneś. Niestety, gejostwo to jest coś takiego, że trzeba czasem kłamać, udawać - w szczególności w naszym społeczeństwie.

Jeżeli chcesz komuś o tym powiedzieć, to na pewno nie grupowo, tylko lepiej mówić pojedynczym jednostką - jest łatwiej.

Ja bym poczekał gdzieś do 19-20 roku życia i zobaczył, może Ci przejdzie, a jak nie, to zaakceptować to i znaleźć tego plusy. A jest ich wiele :wink:

Oczywiście są też minusy, ale zawsze jest czarne i białe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group