Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Za szybko..
Autor Wiadomość
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Sro 26 Maj, 2010   

Zgadzam się z andrzejgadarr. Ty masz wyprany mózg.
Jeśli na tym forum piszą księża albo powielane są ich słowa, to rzeczywiście masz w co wierzyć.
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010   

nie dałem sobie wody zrobic, tylko sam odczułem skutki onana, wiem jakie niesie konsekwencje
_________________
aaa68
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Skutki.. <mysli> Nie masz już mokrej pościeli tak;>?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

mam, a polucje to co innego niz onan, jesli sa to oznaka zdrowia, oby ich jak najwiecej, i jak walisz to ich nie ma, jak zrobisz przerwe to sie pojawiaja ale to co innego niz onan, nikt mnie nie przekona ze onan jet ok. :lol:
_________________
aaa68
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

Nawet nie bede probował... teoja strata nie moja.
 
 
alaksaj 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 30
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

Ja chyba sobie z tym wszystkim daje spokój, w swojej dziewczynie nie mam wsparcia jeśli chodzi o te rzeczy. Traktuje to jak moją wine i jak szybko dojde to odrazu widze po niej jak jest rozczarowana, a potem zla. Jeszcze coraz czesciej pojawiaja sie zarty i docinki z tym zwiazane. Narazie zrobilismy sobie przerwe chyba juz miesiac i co? Zalozmy ze znowu podejdziemy, jak mam podejsc do tego bez stresu gdy wiem ze jak zawale to bedzie straszna klapa? Jeszcze ostatnio usłyszałem "jestem z Tobą szcześliwa, tylko żebym miała dużo cierpliwości".. Chyba powinienem to skończyć bo z czasem bedzie ze mną jedynie nieszcześliwa.
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

Boss napisał/a:
Nawet nie bede probował... teoja strata nie moja.


czego starta ja nic nie trace wprost przeciwnie zyskuje
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Sob 19 Cze, 2010   

alaksaj, rozmawialiście o tym? Wydaje mi się, że po przerwie będziesz bardziej podniecony co jeszcze moze pogorszyc sprawe. Specjalistą w tej dziedzinie jednak nie jestem;p
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 19 Cze, 2010   

aaa68 napisał/a:
a powiesz jak czesto to robisz jesli sie nie uzalezniłes ( albo tu albo na pw)

Powiem. Tak często jak tylko mam na to ochotę. Bywa, że onanizuję się przez kilka dni codziennie. A często jest tak, że nie robię tego przez kilka - kilkanaście dni, czy nawet wiele tygodni. I uważam to za zdrowe podejście do tematu: symptomów uzależnienia u mnie raczej żadnych, a i nie katuję się psychicznie jak mnie najdzie ochota, bo jak sobie ulżę to świat wcale się nie zawali.
 
 
alaksaj 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 30
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

Tutaj sie rozwinela dyskusja na inny temat a ja dalej mam problem.. Chyba najlepsza bedzie wizyta u seksuologa. Moja dziewczyna teraz wyjechała na miesiąc na wakacje i jak wróci to pewnie bedzie sie działo (przynajmniej bym chciał..) a wiem że jak dam znowu plame to bedzie już totalna porażka. Już sam nie wiem, chyba problem nie leży w psychice, już sam nie wiem. Jak masturbuje sie przed jakims filmikiem to niewiele mi trzeba, szybko sie podniecam i kończe.. a masturbuje sie długi czas wiec jak przez ten okres to sie nie zmieniło to nie wiem czy nagle coś sie zmieni.. Chyba jedynym wyjściem są niestety leki..
 
 
pawel5 

Wiek: 36
Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 21
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Skoro masz trudnosci z daniem satysfakcji dziewczynie przez normalny stosunek to moze sprobuj pettingu dopracuj technike i spraw by dziewczyna wila sie z rozkoszy
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Sorry za offtop w Twoim temacie, no ale tak się to jakoś potoczyło. Wracając do problemu:
alaksaj napisał/a:
Chyba najlepsza bedzie wizyta u seksuologa.

Sądzę, że to będzie prawdziwie męska decyzja. Ja w dalszym ciągu uważam, że problem leży w Twojej głowie, a nie między nogami. Więc nie ma sensu faszerować się lekami. Przynajmniej na własną rękę. Jeżeli jest jakiś medykament, który może Cię wspomóc, lekarz z pewnością Ci go przypisze. I jeszcze kwestia onanizmu. Wykorzystaj go do ćwiczeń. Nie masturbuj się tylko po to, aby dojść. Niech zabawa trwa jak najdłużej. Kiedy czujesz, że kończysz, zatrzymaj na chwilę rękę. Możesz też ucisnąć penisa u podstawy. Ćwicz mięśnie Kegla (znajdziesz w e-booku na stronie głównej). Staraj się tak masturbować, aby od wzięcia penisa w dłoń, do wytrysku minęło jak najwięcej czasu. I jeszcze raz: nie zastanawiaj się za długo nad tym seksuologiem.


Powodzenia.
 
 
alaksaj 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 30
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro 30 Cze, 2010   

No dzieki ;) Tak też zrobie. Umiem ją doprowadzić do orgazmu w inny sposób no ale jednak wolałbym nie dawać plamy w tej sferze.. :/ No to pozostaje wizyta u seksuologa :) Dzieki za pomoc

[ Dodano: Sro 30 Cze, 2010 ]
No to chyba spróbuje tych ćwiczeń z tego e-booka pod tytułem "kontrola wytrysku". Moja dziewczyna wraca za 3 tygodnie, może bedą już jakieś rezultaty :)

[ Dodano: Sro 30 Cze, 2010 ]
aha i jeszcze jedno, w e-booku nei jest to dokładnie napisane. Mógłby ktoś mi powiedzieć dokładnie jak intensywnie mam ćwiczyć tą "kontrole wytrysku" ? Prosze o szybką odpowiedź ! :)

[ Dodano: Sro 30 Cze, 2010 ]
Jeszcze jedno, chodzi mi o to czy np jak jestem początkujący to robie tylko to PC Flex Basic. Jak tak to przez jaki czas mam to ćwiczyć, jak intensywnie. Prosze o odpowiedź

[ Dodano: Sob 03 Lip, 2010 ]
Mógłby ktoś mi odpowiedzieć? Bardzo mi na tym zależy.. Choćby wysłać wiadomość na PW żeby nie robić tutaj bałaganu. Jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć to ćwiczenie PC flex basic. Czy np załóżmy jak robie 100 powtórzeń dziennie, to robie tak że: napinam miesnie tak aby penis podskoczył i trzymam go tak przez około 3 sekundy i potem od razu robie kolejny raz i aż do 100. Chce wyćwiczyć te mieśnie bo powoli mnie dobija problem wczesnego wytrysku..
 
 
penis.com.pl
bathmate
surgeon4men 

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: california
Wysłany: Wto 26 Paź, 2010   

Treatment
There are several things that can help. Firstly, masturbate a few hours before intimacy with your partner. This will relieve the sexual tension in the body and therefore it will be more time for arousal in the near future.

Kegel exercises daily are another option. These exercises strengthen the muscles of the PC, which contribute to the control of the penis.

Antidepressants are sometimes prescribed as a side effect of these drugs is delayed ejaculation.

You can also try the "Stop & Start" method. This technique involves sexual stimulation until the man recognizes that he is about ejaculation. Remove stimulation for 30 seconds and then resume. Repeat until the desired moment of ejaculation was achieved.

Finally, there is something called "Squeeze Technique." It's about your partner squeeze the penis where the head (glans) joins the shaft, where you're going to ejaculate. Squeeze for 30 seconds and then resume intercourse. If you desire to ejaculate come to the surface, repeat the exercise.

If you want to get rid of the trauma of premature ejaculation, and then seek the advice of our skilled board certified urologist and award-winning Dr. Elis. He will help you with a comprehensive approach to addressing these embarrassing
_________________
Dr. James J. Elist offers penile enlargement surgery, Penis Enlargement Surgery, testicular Enhancement and scrotal, Help Your penis extra inches to both length and girth wise.
http://www.surgeon4men.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group