Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Chowanie penisa
Autor Wiadomość
sakreble

Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 23 Mar, 2006   

tez nie bardzo widze efekty a cwicze juz okolo 2 miesiecy tez nieregularnie :| jedynie po treningu jest znacznie wiekszy ale dzien pozniej znow taki sam :(
wogole mam dziwny problem bo tak to nie jest taki maly ale jak pochodze troche w "majtkach" to sie tak jakby chowa, kurczy i jest naprawde maly nie wiem co zrobic :|
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sob 25 Mar, 2006   

penis jest plastyczny ale ma swoje ograniczone gabaryty...kiedy to zrozumiecie? stwierdzilbym, ze fizycznie jest to cialo "ciekle" czyli scisliwe i rozciagliwe, jedynie w okreslonym czasie...
a ogolnie jest niezmienny (jedynie reaguje na poziom dostarczanego hormonu)
nie mozna nadmuchac balona zbytnio mocno bo po prostu peknie...
sakreble: twoj "skarb" intensywnie reaguje na temperature otoczenia i na dotyk (ubrania): wiec sie nie martw za wczasu...
 
 
tomek4545

Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 57
Skąd: okolice leszna w wielkopolsce
Wysłany: Nie 19 Lis, 2006   

zobacz jakies kolorowe pismo lub film
to moze powroci do swoich MAX wymiarow
 
 
penis.com.pl
andropenis
Dariob5

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 01 Lut, 2007   Dot.Tematu cofniety penis

Prawdopodobnie nie tylko Ty masz taki problem,dotyczy wielu mężczyzn a wszystko przez temperature .Penis i jądra muszą regulować temperature aby własciwie funkcjoowały
 
 
harman 

Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: W-Wa
Wysłany: Wto 03 Cze, 2008   Re: Dot.Tematu cofniety penis

Dariob5 napisał/a:
Prawdopodobnie nie tylko Ty masz taki problem,dotyczy wielu mężczyzn a wszystko przez temperature .Penis i jądra muszą regulować temperature aby własciwie funkcjoowały


taaa... nie jestes sam! ale nie jest to pzyjemny problem bo sam nad tym ubolewam. przeszkadza mi to bardzo jak mi sie "chowa" i go nie widać :oops: jak już pisałem w podobnym temacie zmuszony jestem poddać sie operacji wydłużania. wiem ze jest to drogi zabieg ale jesli uzyskam min 2 cm wiecej w stanie spoczynku to doda mi to pewnosci siebie co chyba jest bezcenne w wiekszosci przypadkow dla mnie.
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008   

Jedyne czego potrzebujesz to chyba kobiety która doda Ci pewności siebie, bo na pewno nie operacji, najpierw skontaktuj się z lekarzem/urologiem, czy warto się poddać takiemu zabiegowi w Twoim przypadku..
 
 
SmarujRogala 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 36
Skąd: Łobez
Wysłany: Sob 02 Paź, 2010   

Pokaż zdjęcie w optymalnej erekcji, jak pochodzisz w majtkach i w spoczynku. Łatwiej będzie coś powiedzieć na temat twojego penisa
_________________
Alfons Hitler :P ,,WALENIE JEST SUPER" :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group