Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Cofniety penis
Autor Wiadomość
mufa321

Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 1
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2007   Cofniety penis

Mam własnie ten problem z cofnietym penisem . w czasie spoczynku majakies 3 cm . Cz coś można z tym zrobic np. jakas operacje by go powiekszyc ?????
 
 
 
10gr
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

mój też jak jest w spoczynku jest bardzo mały... też około 3 cm... Da się go jakos powiekszyć??
 
 
megcom 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd: uk
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2007   

witam mam identyczny problem moj penis w stanie spoczynku tez sie kurczy
czy jest mozliwosc zrobienia jakiejs operacji zwiazku z tym problemem ?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
axa 


Dołączyła: 22 Cze 2007
Posty: 64
Skąd: za gorami, za lasami
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2007   

ale czym wy sie przejmujecie?
przecież w stanie spoczynku raczej nie ma powodu, zeby go okazywac partnerce prawda?
 
 
qtasek 

Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 69
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2007   

Czasem jednak i takiego nie stojącego partnerka zobaczy i może o to im chodzi... mój penis w spoczynku nie jest jakiś wybitnie mały wiec chyba ten problem mnie nie dotyczy.
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Nie 30 Wrz, 2007   

Myśle że najbardziej Was martwi i krępuje z tym małym penisem skurczonym na basenie pod prysznicem gdy pasowało by zdięć gacie.Otóż tak może być w pierwszych sekundach ale wypuszczony na wolność i ciepła woda gdy poleci po członku zaraz staje się narmalny a może i trochę zwiedziony i nie ma się czym martwić.
 
 
kwiatek_elk 

Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Ełk
Wysłany: Wto 02 Paź, 2007   

Mi się też cofa do 7 cm, ale się nie martwię bo mam 15 lat i 16 centymetrowego. Tylko mnie nie pokoją grudki pełrowate w tym wieku.
_________________
Jestem jaki jestem
 
 
 
megcom 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd: uk
Wysłany: Wto 02 Paź, 2007   

moze ktos mi poda czy jest mozliwa operacja zeby wydluzyc penisa w stanie spoczynku nieuszkodzeniem niczego mam namysli erekcje
jakies adresy kontakty pozdro :?:
 
 
kropek7 

Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: UK
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008   

Ja mam problem bo moj penis jest caly czas cofniety [jest maly] ,bardzo mi przeszkadza w zyciu codziennym. Ja mysle ze cos z nim nie jest dobrze, caly czas maly to nie jest normalne :?Czy ktos mi pomoze :?:
_________________
kropek7
 
 
harman 

Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: W-Wa
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

No niestety i ja mam taki problem ;/ Mój penis podczas zwodu ma 15cm wiec to mi nie przeszkadza. Najwiekszym dla mnie problemem jest jego dlugość w czasie spoczynku ( 3 -7cm). Bardzo mi to przeszkadza i mam kompleks z tego powodu.Nie moge normalnie jak człowiek wyjsc na plaże w samych kapielowkach. Gdy mam na sobie spodnie czy tez spodenki jego poprostu nie widac. Wizualnie to wygladam tak jak bym "go" wogole nie mial. Z tego powodu zdecydowalem sie na operacje w Kalingradzie.|Czy myslicie ze wizyta u seksuologa pomoze?
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008   

Ech.. jak nie za mały w zwodzie to za mały w spoczynku.. Mój ma 7cm w spoczynku i nie robię z tego wielkiego halo.. Chodzi mi o to że nie ma sensu się tym przejmować, nie którzy mają tak ze ich penis ma nawet 5 albo i 6 cm a gdy ciała jamiste wypełniają się krwią rośnie do 14 cm, i popieram zdanie axa, panience pokazuje się tylko sterczącego twardziela, a jeśli chodzi o baseny czy inne motywy to możecie zamiast kąpielówek używać spodenek kąpielowych. Kwestia akceptacji siebie.
 
 
SmarujRogala 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 36
Skąd: Łobez
Wysłany: Sob 02 Paź, 2010   

To normalne że w stanie spoczynku jest mały ja też tak mam i powiem wam że pare dziewczyn mnie tak widziało i podoba im sie taki! Ale zazwyczaj gdy dziewczyna chce sie dobrać do mojego penisa to odrazu mi staje i sztywnieje! ;)
_________________
Alfons Hitler :P ,,WALENIE JEST SUPER" :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group