Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Inne Sposoby Robienia Sobie Dobrze
Autor Wiadomość
xselix 

Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Paź, 2009   

Ja wymyśliłem swoją tehcnikę:
Wsadzam sobie penisa do książki (z miękką okładką) i zamykam mocno przyciskając okladkę. potem mogę sobie kręcić książką, poruszać w górę i w dół i w boki :)
UWAGA! Książka może być biała po wytrysku :D
_________________
Piszcie do mnie do wiadomości prywatnych. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem i z każdym porozmawiam ;)
 
 
adamox
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Paź, 2009   

xselix napisał/a:
Ja wymyśliłem swoją tehcnikę:
Wsadzam sobie penisa do książki (z miękką okładką) i zamykam mocno przyciskając okladkę. potem mogę sobie kręcić książką, poruszać w górę i w dół i w boki :)
UWAGA! Książka może być biała po wytrysku :D


Szczerze mówiąc, szkoda mi książki :lol:
Co do "innych sposobów robienia sobie dobrze", to już kiedyś była tutaj reklamowana strona www.advancedmasturbation.com , może komuś się przyda :)
 
 
guguo 

Wiek: 31
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 24 Paź, 2009   

as12345678 napisał/a:
Kupcie sobie najtańsego misai ok 35cm wys. ( wys. misia zależy od rozmiarów waszego sprzęta) zróbcie mu dziurke w podstawie prezerwatywa lub bez jak kto woli i jazda. W środku jest wyściełany tzw. watą :P


Ciekawy pomysł. Ja robiłem to z misiem, tyle że zwykłym pruszowym. Z takim tańczącym też musi być fajnie :D
 
 
penis.com.pl
bathmate
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Nie 25 Paź, 2009   

Yhm. A kiedy ty ruchasz misia, mama wchodzi do pokoju, i co sobie pomyśli? To już chyba lepiej normalnie- ręką.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
DamienO 

Wiek: 50
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 32
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 17 Gru, 2009   

A nie łatwiej kupić sobie sztuczną pochwę na allegro za 30 zł ???
 
 
tygryseq 

Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: pl
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

Tutaj jest trochę różnych technik, razem z przykładowymi wideo: http://www.mastechniki.cz.cc/ :)
 
 
Orman 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 17 Lut, 2010   

Ja czasem zakładam na rękę cienką gumową rękawiczkę (taką, jakiej używają lekarze). Do tego żel na członka i piękna jazda gwarantowana :D
 
 
 
ONANISTA00001 

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 21 Maj, 2010   

Fajna jest masturbacja przez grubą rękawice - roboczą lub motocyklową. Świetne uczucie. Czasem kiedy walę, to drugą ręką ściskam jądra. Wiele razy masturbowałem się elektrycznym aparatem do masażu. Miał on wymienne końcówki z jakiejś gumy i można było zmniejszać lub zwiększać intensywność wibracji. ja oczywiście masowałem członka na pełnej mocy. Polecam. Chętnie spróbowałbym masturbacji odkurzaczem, ale niestety mój ma za wąską rurę i członek sie nie mieści. Za to gdzieś w wieku 16 lat dorwałem szlifierkę oscylacyjną. Odczepiłem od niej papier ścierny i była taka stopka z miękkiej gumy. Kiedy nikogo nie było w domu, masturbowałem się tą hałaśliwą maszyną i było naprawdę super. Miałem ze szkoły blisko do domu i nieraz na długiej przerwie chodziłem do domu i to robiłem. Jeszcze nie próbowałem z żadną sztuczna pochwą, czy pompką ale wszystko przede mną.
 
 
SmarujRogala 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 36
Skąd: Łobez
Wysłany: Sob 02 Paź, 2010   

Mi tam sie w kaloryfer nie mieści :D JEST ZA GRUBY. Wole wziąść kocyk i do środka rękawiczke wsadzić penisa i pchać odjazd
_________________
Alfons Hitler :P ,,WALENIE JEST SUPER" :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group