Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nago
Autor Wiadomość
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

No to fajnie macie na chacie :roll: Ojcie siedzi na kanapie a tu ma fajka wychodzi , Ty siedzisz przed mamą a tu jajko wyskakuje

Wesoło
Ale czy normalnie ?
 
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

A czy normalnym jest siedzieć przy +35*C odzianym jak Eskimos w zimę?
_________________
TereFere.
 
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

ale ja nie pisze o tym aby w lato siedzieć ubranym w futro , ale chodzić nago przy dzieciach czy rodzicach to chyba coś nie hallo ? ja nie chciałbym widzieć jak moj ojciec leży na łóżku a fujara mu z gaci wylatuje
trochę bardzo niesmaczne

no chyba że ktoś ma inne normy to przepraszam
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

Luks, ale pomyśl, niektórzy rodzice sa jak niezłe ciacha i i sie wydaje ze wielu z nasz (w tym ja) nie chciało by oglądać swoich nagich rodziców ponieważ ich standardy wygląd sa dla nas odrażającego jednak sa przeciez przypadki kiedy jest zupełnie inaczej.

Mi sie wydaje że te wszystkie animozje oglądania rodziców nago znikaja po pierwszym wyjściu na saune czy na jakas plaze np. w Chorwacji. Wtdy nagośc ich nas nie brzydzi ani niepodnieca, staje się zwyczajnie obojętna.
_________________
TereFere.
 
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

kwestia wychowania i zasad panujących w domu
a na rodziców nie można patrzeć jak na "ciacha" bo to chore ?

ja na saune mógłbym pójśc z obcmi , rodziców bym sie krępował
zapytałem sie ostatnio mojego faceta , czy jak będziemy szli na saune do aquaparku to czy rozebrał by sie przy bracie i nie czuł by sie skrępowany - odpowiedział że raczej to nie było by czymś normalnym i jakiś wstyd by czuł

moim zdaniem to normalna reakcja
 
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

Luks napisał/a:
moim zdaniem to normalna reakcja


A moim zdaniem dziwna, to przed obcymi ludźmi jest ok pa przed rodziną już krępujące? Dlaczego?
_________________
TereFere.
 
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

nie jestem psychologiem i Ci tego nie wytłumaczę

jednak tak jest , bardziej krępujemy sie rodziny i naszych bliskich niż obcych ludz , może dlatego ze z obcymi już sie wiecej nie spotkamy i nie obchodzi nas co sobei pomyslą ?

nie wiem , ja też bym sie czuł nie swoją w saunie przy bracie , a tym bardziej przy siostrze
 
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

Luks napisał/a:
nie jestem psychologiem i Ci tego nie wytłumaczę

jednak tak jest , bardziej krępujemy sie rodziny i naszych bliskich niż obcych ludz , może dlatego ze z obcymi już sie wiecej nie spotkamy i nie obchodzi nas co sobei pomyslą ?

nie wiem , ja też bym sie czuł nie swoją w saunie przy bracie , a tym bardziej przy siostrze
Tylko dlatego że w Twojm środowisku panuję pruderyjne zwyczaje,uważacie że bliscy powinni się bardzo siebie wstydzić a obcych to już nie .
A z tym wyłażeniu pały ojca to wyolbrzymiasz,po prostu leży w luźnych bokserkach czy slipach i gdzieś przez nogawkę widać wypływające jajko lub ptak.To uznajesz że lepiej się pocic w obcisłych spodenkach.I też by Cię drażniła jego goła noga lub tors .
Luzu trochę chłopie luzu .Już widzę jak bierzesz prysznic na basenie nago,He,he.
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

No wiesz co to chyba kwestia dobrego smaku - nie chce oglądac jajka czy też fujary ojca , ani cycka czy broszki mamy i tyle . I nic w tym pruderyjnego

Co do kąpieli nago na basenie pod prysznicem , byłem dwa razy i za pierwszym razem prysznic w gatkach , drugi raz to gatki opuszczone do kolan , a nastepnym razem będe sie kąpał nago .

A to że sie bardziej wstydzimy obcych niż rodziny to chyba normalne - chyba łatwiej chodzić nago przed swoją dziewczyną czy chłopakiem niż przed bratem czy siostrą

[ Dodano: Pią 13 Sie, 2010 ]
ale to tylko moje zdanie i każdy może miec inne , ja sie po prostu mogę nie zgadzać
 
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

luks popeiram cie , zadna przyjemnośc paradowac przed obcymi ze stojacym ryszardem, przed dziewczyną , zona czy nawet swoimi dziecmy jeszcze ujdzie, chociaz przed dziecmi bym sie zastanawiał czy to normalne
_________________
aaa68
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

no ja własnie sie spieram że przed dziećmi to nie bardzo :)
 
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

ale obcymi, bo przed własnymi to jescze jakos ujdzie
_________________
aaa68
 
 
Alex-sex 


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 430
Skąd: Mars
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

aaa68, no moim zdaniem właśnie nie. Bo rodzinę widzisz prawie codziennie, a przed obcym możesz się rozbierać i tyle, już więcej i tak się nie spotkacie. :)
_________________
The One That Got Away.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 14 Sie, 2010   

ale znam zonei dzieci
_________________
aaa68
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Sob 14 Sie, 2010   

Moji drodzy nikt tu nie mói o przyjemnościach z oglądania klejnotów rodowych kogokolwiek (za wyjątkiem prtner -partnerka seksualna).ale mówimy o przypadkowym zdarzeniu. I tu moje zdziwienie jak bardzo sie wstydzisz brata może dzieli was duża różnica wieku ale to twój brat wkońcu to najbardziej intymne problemy można sobie powierzyć czy zobaczyć( i powiem ci że to brat czy siostra są lepszymi powiernikami naszych ciemnych stron niż żona czy mąż) Ja naprzykład miałem sytuacje że byłem po operacji ,w odwiedziny przyszła siostra lekarz myśląc że to siedzi żona podszedł do łórzka,ściągnoł mi piżamę i zobaczył do szwa jak sie goji (oczywiście poniżej pępka) i co miałem wyskoczyc z siebie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group