Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     hydropomp bathmate
Autor Wiadomość
sienkol007 

Wiek: 53
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Internet
Wysłany: Sro 25 Lis, 2009   hydropomp bathmate

Witam , czy ktoś używał ?? cena pompki 299zł warto w to inwestować ??
 
 
Staszkoff89 

Wiek: 40
Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 17 Kwi, 2010   

Myśle ze warto jak najbardziej! Widziałem filmy i zdjecie z tej pompki! Jedno mnie tylko zastanawia jej wymiary!? nie mogę tego znalesc! A konretniej wymiary tej gumowej częsci przez ktorą wklada sie swój Interes! ile ona ma cm długosci? Bo zakladam ze cale urzadzenie z 20-22 cm! Ale przeciez ta guma ten otwor jest wazny! ciekaw jestem tez czy sa rozmairy tego Bathmate czy tylko w 1 to produkuja !
_________________
Free man
 
 
deimos0 

Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Warm.-Maz.
Wysłany: Sob 17 Kwi, 2010   

Ostatnio wyszedł nowy model - Bathmate Goliath (bo poprzednia wersja to Hercules, jeśli mnie pamięć nie myli) dla panów o większym sprzęcie (albo grubszym). Wymiarów nie pamiętam, ale jeśli Twój przyjaciel jest ponad średnią bierz Goliatha ;)
 
 
penis.com.pl
masturbator
Staszkoff89 

Wiek: 40
Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 17 Kwi, 2010   

Aha Czyli Hercules dla srednich Interesów! Bo wiesz o co chodzi Deimos0!? Oto ze jak masz w zwisie 7-8 cm a ta guma ma zaużmy niewiem 6-8 cm To Penis nie Przedostanie sie do srodka! Chyba ze uzywa sie tej pompki w pelnym wzwodzie! to te 13 cm wejdzie! Ale z tego co pisalo na stronie to w zwisie sie wklada to urzadzenie:)
_________________
Free man
 
 
kazur 

Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 19 Kwi, 2010   

Ja właśnie kilka dni temu zakupiłem sobie ten sprzęt, i to chyba tą starą wersję - Hercules :-) Prezentuje się całkiem dobrze i porządnie, szczególnie biorąc pod uwagę moje doświadczenia z tradycyjnymi próżniowymi pompkami. Dopiero zaczynam zabawę tym sprzętem i o efektach poinformuje za jakiś czas :D
_________________
Pozdrawiam
 
 
Staszkoff89 

Wiek: 40
Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010   

ok czekam na info!
_________________
Free man
 
 
deimos0 

Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Warm.-Maz.
Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010   

Na youtube jest recka tej pompki - by karasutra (kobieta jbc). I wyraźnie zaznacza się, żeby unikać używania jej we wzwodzie :D . Ja noszę się z zamiarem kupna (wystarczy mi Hercules), ale także czekam na wrażenia :) . Z tego, co twierdzi sama recenzentka (na przykładzie własnego chłopaka to działa, ale efekty naturalnie zmniejszają się po dłuższym okresie bez używania)
 
 
Staszkoff89 

Wiek: 40
Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Maj, 2010   

Kazur czekam i nie moge się doczekac twojej opini!!! Stary prosze napisz my wymiary tej gumy i calego sprzetu!!! Bo mam zamiar to kupic napewno! No ale obawiam ze to za duze bedzie;/ Jak masz w zwisie 7-8 cm! Chodzi mi o ta gume!!! na filmach sie wydaje testowych tego sprzetu ze ci goscie maja po 12-14 w Zwisie!!! to wiesz ja mam tyle w Wzwodzie! Niewiem czy jest sens! "Powinny byc te Bathmate w roznych wymiarach a nie takie" ODP Pozdrawiam!
_________________
Free man
 
 
kazur 

Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Paź, 2010   o doświadczeniach...

Witam,
zgodnie z obietnicą postanowiłem napisać coś o moich doświadczeniach z bathmate. Używam go od kwietnia tego roku, raczej z niewielkimi przerwami (1-2 tygodnie). Przez pierwsze miesiące raz dziennie po 20 min, z czasem z powodu braku czasu i możliwości 3 razy w tyg. Efekty są zauważalne gołym okiem od razu po napompowaniu za pierwszym razem. Jednak w ciągu 24-48 godzin penis wraca do swoich rozmiarów. Niestety "...efekty naturalnie zmniejszają się po dłuższym okresie bez używania...", co jest największym minusem tego urządzenia. Stały efekt jedynie może się utrzymać, jak sądzę, przy stałym i codziennym używaniu bathmate, co może być jakąś alternatywą w stosunku do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych czy innych bolesnych urządzeń rozciągających. Niestety efektem ubocznym stosowania pompki są powstające rozstępy i w przypadku bardzo mocnego i niewłaściwego stosowania małe krwiaczki czy siniaczki (ja używam kremy na rozstępy, raczej z marnym skutkiem, ale da się przeżyć). Mimo wszystko postanowiłem nadal używać tego urządzenia, gdyż nie mogę sobie odpuścić tego cudownego widoku po zdjęciu pompki - duży i nabrzmiały kutas. To uzależnia. Grunt to używać tego z głową, nic na siłę, z wyczuciem, bo w przeciwnym razie może sobie zrobić krzywdę, aha i podstawa jest rozgrzewka.
Życzę powodzenia 8)
_________________
Pozdrawiam
 
 
Rafał30 

Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Mar, 2011   

Witam
no to do rzeczy... z bathmate korzystam już 7 tydzień. Jestem zadowolony z dotychczasowych efektów. Od rozpoczęcia ćwiczeń penis w spoczynku wydłużył się o 1,5 cm a w wzwodzie o 1 cm. Myślę, że cierpliwe korzystanie przyniesie z czasem oczekiwane efekty. Warto dodać, że ćwiczę przez 15 min rano i 15 min wieczorem każdego dnia.
 
 
kaszankaa 

Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 13 Lip, 2011   

Ma ktoś na sprzedanie pompke wodną bathmate???? Prosze o kontakt email wieslaw4653@interia.pl
 
 
piotrus12 

Wiek: 42
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011   

czesc. kupiłem sobie pompke bathmate jest ona duzym postepem jezeli chodzi o pompki, uzywalem kiedys jakiejs starej i bylem w miare zadowolony ale jak zobaczylem tą pompke to prawdziwe cudo :) duzym atutem jej jest uzywanie pod prysznicem, połączenie przyjemnosci z pozytecznym no i efekt koncowy, jak nie moj penis duzy i nabrzmiały taki jaki zawsze chcialem, no minus jest jeden ze nie utrzymuje sie to na zawsze ale codziennie ćwicze z nadzieja ze zostanie taki jak po napompowaniu :) pozdrawiam
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

Używaną pompkę chcesz sprzedać? :lol:
 
 
penis.com.pl
andropenis
Piotr1983 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Witam, ja używam tej pompki od marca, przeszło 8 miesięcy. Stosuje ją około 3-4 razy w tygodniu po 20 minut. Miałem 2 przerwy około tygodniowe. Efekt? 0,5 cm w przyroście długości i trochę w grubości. Fakt że efekt widać dopiero po użyciu, ale trwa to zaledwie około godziny może dwóch. Dodam że używam jej zgodnie z instrukcją.
 
 
piotrus12 

Wiek: 42
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

Witam, ja już stosuję tą pompkę kilka miesięcy i u mnie efekt się utrzymuje już coraz dłużej, odnotowałem przyrost ok 1,5 cm ( na stałe ) a po napompowaniu jest różnica ok 3-4 cm, wiem to dosyć dużo, widocznie korzystnie na mnie wpływa :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group