Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zmiana nicku, usunięcie profilu.
Autor Wiadomość
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Wto 23 Lut, 2010   Zmiana nicku, usunięcie profilu.

Witam,
zaczyna irytować mnie długa nieobecność moderatorów, adminów tutaj. A dokładniej, sami widzimy ostatnio jak jakieś za przeproszeniem pieprzone anonimy mogą spamować z obrazkami, które nie jednego pewnie co najmniej zgorszyły. Nie, nie jestem jakimś oburzonym katolikiem ale myśle, że są pewne granice.

Druga sprawa, załóżmy że ktoś chce usunąć konto od zaraz z różnych przyczyn, dlaczego więc musi czekać na łaske zanim jakiś administrator/moderator się zaloguje? Przecież to trwa niekiedy miesiące! Sam czekam na rozpatrzenie zmiany nicku już chyba drugi tydzień i co? Zero odezwu.

Także stąd moja propozycja,aby po pierwsze zrobić porządek z pewnymi userami zaśmiecającymi tutaj forum, dodania do panelu profilu opcji "usuń konto" i prosiłbym o częstsze odwiedzanie forum właśnie kogoś z administracji.
Pozdrawiam.
 
 
Kakadu181 

Wiek: 30
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 78
Skąd: z kątowni
Wysłany: Wto 23 Lut, 2010   

Może czas najwyższy aby forum zajęli się ludzie, którym zależy, a nie Ci, którzy muszą... albo co gorsza robią łaskę, że w ogóle się pojawią...
 
 
 
Dominik79 

Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 40
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 24 Lut, 2010   

Dokładnie co się dzieje z administratorami/moderatorami? Zajmijcie się wreszcie bałaganem!
_________________
Tak, jestem gejem :-)
 
 
penis.com.pl
masturbator
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Sro 24 Lut, 2010   

Dalej ani widu ani słychu, widocznie mają to forum w dupie. ;x
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group