Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak rozpoznać
Autor Wiadomość
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

Dlaczego tak sądzisz niby?;d

[ Dodano: Wto 29 Wrz, 2009 ]
A jeśli chodzi o poznanie, uważam iż można się poznać bez względu na wiek.
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
Kakadu181 

Wiek: 30
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 78
Skąd: z kątowni
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

Raulus... jesteśmy w tym samym wieku, ja jeszcze rok temu mialem takie pożądne homoodchyły :D Ale i tak ciągle uważam się za bi :D Jeszcze do niedawna miałem dziewczynę, ale zawsze jak widze jakiegoś przystojnego chłopaka w moim wieku to się podniecam :D zresztą to samo z dziewczynami... więc nie wiem... m oże minie i ustawie się po którejś stronie barykady :D Na razie jestem pomiędzy.

Da się poznać homo... a wiara w swoje spostrzeżenia i ich trafność to już inna sprawa XD
 
 
 
jabaon 

Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: poznan
Wysłany: Wto 09 Lut, 2010   

Przyłącze sie bo też mam "odchyly" i niestety już w gimnazjum do mnie to dochodziło, że zwracam uwagę na tą samą płeć ale zarówno podniecają mnie kobiety.
Ogółem uważam że jestem Bi.

Sorry bo nie na temat otóż uważam, że da się rozpoznać geja ale dopóki nie zapytasz o to nie będziesz pewien na 100 procent. Mój tzw:"gejradar" działa i sądzę, że dobrze rozpoznaje kto jest homo aczkolwiek nigdy nie ma tej pewności przez co boję się zagadać to takiej osoby, a przecież nie podejdę i nie zapytam "cześć jesteś gejem?" bo każdy by odpowiedział, że nie.
A co do tego g... radaru to mam tylko nadzieję, że nie są to tylko moje jakieś urojenia z braku bliskiej osoby takiej jak ja. W dzisiejszych czasach jest to jeszcze bardziej utrudnione ponieważ co raz więcej młodych ludzi lubi dbać o wygląd i trzeba po prostu bardziej uważać.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pon 15 Lut, 2010   

Sugerujesz się wyglądem? Ciekawa teoria bo ja jestem brzydki jak noc :P
_________________
TereFere.
 
 
 
jabaon 

Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: poznan
Wysłany: Sro 17 Lut, 2010   

Jak noc powiadasz ?? Ale mi sie podoba noc :D

Nie kieruję sie tylko wyglądem bo tak jak pisałem teraz dużo młodych ludzi dba o wygląd itd. Patrzę na ruchy, z kim przychodzi (na przykładzie klubu) a co już daje mi 90% pewności to spojrzenie. Bo zawsze jak mam kogoś na oku to na niego zerkam i jak się spotkamy wzrokiem częściej niż normalnie to już raczej wiem. Oczywiście sposób spojrzenia też się liczy bo trudno inaczej odebrać zalecające spojrzenie od innego chłopaka. I zostaje tylko najważniejsze, nawiązanie rozmowy czego jeszcze nigdy nie zrobiłem ale planuje w niedalekiej przyszłości. A może się uda ;)
A jak tam wasze gejradary ? :D
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 19 Lut, 2010   

jabaon napisał/a:
atrzę na ruchy, z kim przychodzi (na przykładzie klubu) a co już daje mi 90% pewności to spojrzenie. Bo zawsze jak mam kogoś na oku to na niego zerkam i jak się spotkamy wzrokiem częściej niż normalnie to już raczej wiem. Oczywiście sposób spojrzenia też się liczy bo trudno inaczej odebrać zalecające spojrzenie od innego chłopaka.


buehehe, nie masz szans :P
_________________
TereFere.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group