Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jest sprawa ;D
Autor Wiadomość
olus 

Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: GoogoPlz
Wysłany: Wto 02 Lut, 2010   Jest sprawa ;D

No to mam 14 lat , moze jestem za mlody na to forum ale poprostu tak powiem ze masturbacja reczna swoimi rekami mnie nie kreci , jedynie pocieranie o posciel , poduszke - nie wiem czemu. Mysle ze czuje sie tak super gdy to robie o posciel... leci cos przezroczystego , jeszcze widac nie dojrzalem ale co to jest? wlosy lonowe mam dosc spore ;d...
raz polecialo przezroczyste i troszke biale w plynie jakby sperma....
zazwyczaj jest tego malo i leciutko wyplywa...
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Wto 02 Lut, 2010   

Hm.
Zacznijmy od tego, czy wiesz co to sperma? Z tego co mówisz, możliwe że wycieka Ci ona w barwie przezroczystej bo jeszcze do końca nie dojrzałeś. Wielu chłopaków w tym wieku tak po prostu ma, trzeba poczekać zanim dojrzejesz. Jedni to robią szybciej, drudzy wolniej.

Z drugiej strony może to być tzw. preejakulat czyli też coś w formie cieczy płynącej w czasie podniecenia seksualnego. Nie mylić tego ze spermą. Lecz do tego nie jestem do końca pewny, bo na temat preejakulatu wiem mało.
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
olus 

Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: GoogoPlz
Wysłany: Wto 02 Lut, 2010   

Możliwe , tak wiem....
wlasnie myslalem nad tym preejaklutaem ale jest bardzo malo informacji o tym...
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
noemalny09 

Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 79
Skąd: poland
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

ale zarówno w spermie jak i w preejakulatu moga być zawarte plemniki. ja tez mam to samo jak się mam ochotę dłużej wackiem po bawić wtedy mi cos takiego troche wycieka. ale nie myl tego ze spermą.
 
 
olus 

Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: GoogoPlz
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

no czyli do spermy jeszcze przyjdzie czas? :) jedni szybciej , drudzy później , ale nie wiem czemu robótki ręczne mnie nie kręcą ;p
 
 
noemalny09 

Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 79
Skąd: poland
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

to jakie cię kręcą??? heeee walenie to normalna rzecz, która towarzyszy każdemu mężczyźnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group