Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Homo
Autor Wiadomość
rapciu 

Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 09 Paź, 2009   Homo

Niestety musze się przyznać, że jestem homoseksualistą ze spodziectwem i to zaawansowanym. Poprostu mam obsesje na punkcie penisów, zwłaszcza gdy rozpoczoł się u mnie okres dojrzewania.. tak o przerzuciłem się z dziewczyn na chłopców, zaczoło mnie interesować to , co ja mam "niedorozwinięte" , ale kiedyś normalnie ganiałem za dziewczynami, zakochiwałem się ( w jednej nawet 6 lat) .. aż do okresu dojrzewania.. to jest straszne.. i nie piszcie tutaj głupot, że spodziectwo nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem, bo sam się o tym przekonałem.. Może wpłyneło na to jeszcze kilka czynników, to że nie mam ojca (kiedys ze mna mieszkał, ale mnie bił itp.), i do tego mam siostre, która też jest lesbijką .. ( Dziwny zbieg okoliczności ) . Ale najgorsze w tym wszystkim jest, że mam zaawansowane spodziectwo.. Skrzywienie żołędzia o 90 stopni, a długość mojego małego we wzwodzie wynosi zaledwie 6-7 cm :( . Przez to nie moge wogóle funkcjonować seksualnie i to jest t.j kalectwo ! ..

Powiedzcie mi, czy istnieje możliwość przeszczepu prącia od jakiegoś zmarłego dawcy ??

Czy medycyna poszła jakoś do przodu i możliwe jest już wytworzenie "sztucznego" prącia z własnej tkanki ? jestem załamany i coraz bardziej przekonuje się, że nie ma dla mnie ratunku.
_________________
" Gdy rozum śpi, rodzą się... bogowie. "
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Pią 09 Paź, 2009   

http://wiadomosci.onet.pl...e,kioskart.html

http://www.wprost.pl/ar/?O=14213

http://www.penis.com.pl/k...trukcja_penisa/
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

przeszczep od innego dawcy to jest temat wirtualny. Za kikla bądz kilkanaście lat czyli dokładnie ile 10 -15 czy 20. Jeśli ktoś dzisiaj ma 25 lat powiedzmy za 20 będzie pod 50. Perspektywa nie ciekawa.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
roni8888 

Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 26
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

Medycyna rozwija się bardzo szybko, wiec można mówić tu o 5 latach a nie 20 .
 
 
addam

Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 131
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   Re: Homo

rapciu napisał/a:
Niestety musze się przyznać, że jestem homoseksualistą ze spodziectwem i to zaawansowanym. Poprostu mam obsesje na punkcie penisów, zwłaszcza gdy rozpoczoł się u mnie okres dojrzewania.. tak o przerzuciłem się z dziewczyn na chłopców, zaczoło mnie interesować to , co ja mam "niedorozwinięte" , ale kiedyś normalnie ganiałem za dziewczynami, zakochiwałem się ( w jednej nawet 6 lat) .. aż do okresu dojrzewania.. to jest straszne.. i nie piszcie tutaj głupot, że spodziectwo nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem, bo sam się o tym przekonałem..
Spodziectwo może nie mieć nic wspólnego z homoseksualizmem. Doświadczeń sprzed okresu dojrzewania po prostu nie ma co w ogóle brać pod uwagę.
 
 
Dominik79 

Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 40
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

Mam znajomego który również ma zaawansowane spodziectwo i tak się składa,że akurat jest gejem.
_________________
Tak, jestem gejem :-)
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

Po pierwsze fascynowało Cię oglądanie facetów i co mają w rozporku bo miałeś kłopoty ze swoim penem i tu nie ma się co dziwić i tłumaczyć homoseksualnymi zainteresowaniami.
Po drugie wychodzisz z założenia że jeśli się nie sprawdzisz z kobietą to z seksu będziesz korzystał inaczej ,dając swoją dziurkę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group