Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Raz długo, raz krótko
Autor Wiadomość
Tony777 

Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: 3miasto
Wysłany: Wto 19 Sty, 2010   Raz długo, raz krótko

Ja z kolei mam taki problem, że podczas masturbacji ręką czy też robienia loda przez moją dziewczynę nie mogę dojść a gdy w nią wchodzę to zazwyczaj po 1 minucie już się spuszczam. W drugim podejściu jest już lepiej ale za pieerwszym razem final zawsze jest szybki. Ma ktoś pomysł dlaczego tak jest?
 
 
budzikk 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 59
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto 19 Sty, 2010   

ja mam podobnie... czasami dziewczyna robi mi dobrze ręką lub ustami i dochodzę raz dwa a czasami się mączy i nic:P tak samo jest ze stosunkiem czasami raz dwa i wytrysk a czasami umie długo i długo jest ok czasami nawet nie mam wytrysku...

pozdrawiam
 
 
Master1989 


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 128
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 21 Sty, 2010   

Ja też tak miałem gdy zaczynałem współżycie, potrenujecie razem i na pewno problem sam się rozwiąże:)
 
 
penis.com.pl
masturbator
anonimekxd 

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 23 Sty, 2010   

Zauważyliście, że przy naprężaniu mięśni szczególnie nóg i pośladków dochodzi się znacznie szybciej? Przy całkowitym wyluzowaniu się przyjemność trochę mniejsza, no ale za to dłużej wszystko trwa. Macie podobnie?
 
 
SuperMan777 

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

ja tak mam.. gdy nie mysle o tym co robie zbytnio, robie to z moją partnetka powoli, mówimy do siebie, wszystko na spokojnie i przy całkowitym wyluzowaniu.. polecam taką metodę bo wtedy 30min stosunku gwarantowane :P sprawdziłem bo też po 5-10min miałem finał.. a teraz 20-30min to trwa..ale do tego zakupiłem taki produkt http://www.intymnosc.pl/s...y-rekomendowany ..ale uprzedzam,żeby według wskazan piskać bo za 1razem popsikałem 7 razy bo chciałem ,żeby wszystko było okej ale nic praktycznie nie czułem po 30min..zadnego podniecenia bo penis był zimny i miałem problemy by dojsc.. ale 3-5 psikniec przed stosunkie wystarczy zeby osiagnac bariere ponad 20min dobre sexu z partnerka :) mam nadzieje,że pomogłem :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group