Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Informacje
Autor Wiadomość
Admer 

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Polska xD
Wysłany: Sob 22 Lis, 2008   Informacje

Witam.
Mam kilka pytań co do napletka ,ponieważ nie wiem kilku rzeczy.
Mam 14 lat i wiecie,dorastam.

1.Napletek schodzi samodzielnie podczas wzwodu? Jeśli tak to w którym roku życia?

2.Można powiększyć napletek? Nie chodzi o operacje czy zabiegi. Jeśli tak to jak?

3.Jeśli penis jest w stanie spoczynku, można swobodnie zdjąć napletek, gdy napletek został zdjęty i jest wzwód nie ściąga się, ale gdy jest wzwód to można go ściągnąć do połowy. Dlaczego tylko do połowy?

Dziwne pytania ale prosze o odpowiedzi. Przeglądałem forum ,ale na pytania odpowiedzi nie znalazłem.

Pozdro.
 
 
dawidak 

Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 22 Lis, 2008   

1. Powinien jak najwcześniej. Jeśli nie chce zejsc to znaczy ze masz stulejke.
2. Przyłączam sie do pytania ;p
3. Tu nie stety nie wiem co ci jest ale tez kiedys mialem podobnie. "Dziurke" w napletku rozciagnolem w czasie kapieli palcami i do teraz nie mam problemow.

Pozdro
 
 
foxfox 

Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: PL
Wysłany: Nie 23 Lis, 2008   

ja też rozciagnolem w czasie kąpieli naciągając napletek na żołądź palcami i też jest OK!!!!(poradził mi to lekarz)
jeżeli się nie rozciągnie to niestety zabieg (jak TO USŁYSZAŁEM TO OD RAZU SIĘ ROZCIĄGNĄ
zostałem postraszony również że jeśli się tego nie załatwi to w czasie stosunku może coś pęknąć (chyba chodziło doktorowi o napletek) i wtedy jest PROBLEM
 
 
penis.com.pl
masturbator
Admer 

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Polska xD
Wysłany: Pon 24 Lis, 2008   

Dzięki za odpowiedzi. Ale ja nie mam napletka zrośniętego z żołędziem, normalnie schodzi.
 
 
szuszu 

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: town
Wysłany: Pon 24 Lis, 2008   

Nie każdemu schodzi w czasie wzwodu, zależy to od indywidualnej długości napletka, więc jesli nie masz stulejki, a ni nie jest przyklejony do żołędzi to nie masz się czym martwić.
Rozciąganie w czasie kąpieli pomaga, ale przy stulejce, jesli jej nie masz to nie masz po co rozciągać...
Pozdrawiam.
 
 
Admer 

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Polska xD
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Korzystając z tego iż temat jest otwarty i go nie skasowano, mam jeszcze kilka pytań odnośnie napletka ;D
Są jakieś ćwiczenia na rozciągnięcie napletka? Szukałem na forum ale nie znalazłem, otworzyłem temat ale go zamknięto i powiedziano mi bym szukał na forum. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Słabo szukałeś. Było o tym setki razy. Nawet tutaj, w tym temacie chłopaki Ci pisali jak sobie poradzili z ciasnym napletkiem.


Pozdrawiam!
 
 
NastolatekPL 

Wiek: 30
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 21
Skąd: Brak
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

Jezu ludzie skory na penisie jest zamalo i nie moze biedna zejsc do konca proste ... za rok lub 2 nie bedzie problemu !!
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

Chyba najprostsze ćwiczenie na to, to rozciąganie napletka podczas kąpieli.
Najlepiej trochę posiedzieć w ciepłej wodzie, żeby skóra się rozluźniła i była bardziej podatna na 'rozciąganie'.
Oczywiście z umiarem.
Ale nie rozumiem po co pytasz, skoro mówisz że Ci normalnie schodzi :P .
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group