Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Blizna na penisie. Pytania.
Autor Wiadomość
Draqoon 

Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   Blizna na penisie. Pytania.

Witam, posiadam bliznę na penisie. Blizna jest podłużna od czubka ( no trochę pod żołędziem ) po jądra od spodu penisa. Myśle że jest to blizna po jakimś zabiegu ( pamiętam że coś w tym stylu w dzieciństwie było ale nie wiem dokładnie). Po jakim zabiegu jest ta blizna ? Da się ją usunąc, skorygowac poprawic itp. ?
 
 
dawidak 

Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

A jakiego koloru jest ta blizna? - niektórzy mylą to z czyms innym ;p nie pamietam nazwy co trzyma moszne w kazdym razie
 
 
Draqoon 

Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

jest ciemniejsza od penisa i jestem na 100 % pewny że to jest blizna. po bokach są nawet takie małe dziurki jak po szwach... chyba nie muszę mówic że wygląda to paskudnie
 
 
penis.com.pl
masturbator
vissour 

Wiek: 35
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 05 Sty, 2009   

A czy poza tą blizną są inne ślady świadczące o przeszłych ingerencjach chirurgicznych (blizny w innym miejscu, deformacje napletka itp.)? Najlepiej by było, gdybyś się dowiedział, po jakiej operacji te blizny. Podejrzewałbym spodziectwo, ale to o tym byś raczej wiedział. Jeśli nie masz śmiałości kogoś zapytać, poszukaj w domu dokumentacji medycznej, jeżeli w dzieciństwie miałeś operację, na pewno takowa się gdzieś znajduje.
 
 
Draqoon 

Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Sty, 2009   

Przepraszam za wprowadzenie w błąd blizna wygląda tak jak pisałem wcześniej przy ściągniętym napletku, przy "założonym" jest od początku napletka. Podejrzewam, że jest to blizna po operacji stulejki. Nie mam żadnych innych śladów ingerencji chirurgicznej. w internecie znalazłem tylko jeden taki przypadek ---> http://beztabu.com/showthread.php?t=8757 ( post Raine ) dziękuję za zainteresowanie się moim problemem :)
 
 
piql-87 

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Pią 22 Maj, 2009   

Czy moze sie ktos wypowiedziec na temat metod usuwania tego "zjawiska" ?
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Pią 22 Maj, 2009   

piql-87, tego ''zjawiska'' się nie usuwa. :) To mają chyba wszyscy. :)
 
 
zoton007 


Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 35
Skąd: google
Wysłany: Sob 26 Gru, 2009   

To jest w 100% normalne - szew ten powstaje w trakcie rozwoju narządów płciowych.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group