Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ojcowie, a masturbacja
Autor Wiadomość
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

aaa68 twoim nałogiem nie jest ortografia. Masturbacja nie szkodzi w niczym, udowodnione i ne ma co tego podważać. poza tym jak ktoś trzepie naście razy dziennie to jest to nałóg ale jak czesto sie to zdarza? wiekszosc sie onanizuje co dwa, trzy dni... czyli mniej wiecje tyle co ile pojawia sie polucja a wydajność naszych jąder jest niesamowita w ciągu 2 - 3 godzin sa w stanie odtworzyć objętość wyrzuconego ładunku.
_________________
TereFere.
 
 
 
Anaksymenes 

Wiek: 33
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 45
Skąd: Milet
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

Nie nazywajmy tego nałogiem bo to jest sprawa wyboru... chcesz trzepać trzep, nie chce ci się a nawet jak się chce nie trzepiesz proste
 
 
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

Krążek, wiesz mam swoje lata i mogę powiedzieć że jestem od tego uzależniony.
Co do rozmowy to jestem za, masturbacja jest mimo wszystko częścią dojrzewania.
 
 
penis.com.pl
masturbator
moderator_joker 


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009   

Przepraszam, że wtrącę się do tej jakże inetersującej rozmowy. Wielu chyba pomyliło wychowawcza rolę rodzica, opiekuna. Napewno do ich zadań nie należą sprawy związane z nauka technik seksualnych. Gwoli ścisłości wszelkie tego typu zachowania podpadają pod paragraf jesli młodociany nie jest pełnoletni w rozumieniu prawa. Natomiast jesli jest on juz dorosły w sensie prawnym to powinien byc równiez dojrzały emocjonalnie i intelektualnie. Prosiłbym więc aby tego typu tematy zakładane były po wczesniejszym zastanowieniu. Nie potrzebujemy tutaj dyskusji na temat uświadamiania seksualnego dzieci!!
_________________
Nie dbam o to, co ludzie myślą, albo mówią o mnie, wiem kim jestem.

— Jonathan Davis
 
 
Krążek 

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 66
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009   

moderator_joker napisał/a:
Przepraszam, że wtrącę się do tej jakże inetersującej rozmowy. Wielu chyba pomyliło wychowawcza rolę rodzica, opiekuna. Napewno do ich zadań nie należą sprawy związane z nauka technik seksualnych. Gwoli ścisłości wszelkie tego typu zachowania podpadają pod paragraf jesli młodociany nie jest pełnoletni w rozumieniu prawa. Natomiast jesli jest on juz dorosły w sensie prawnym to powinien byc równiez dojrzały emocjonalnie i intelektualnie. Prosiłbym więc aby tego typu tematy zakładane były po wczesniejszym zastanowieniu. Nie potrzebujemy tutaj dyskusji na temat uświadamiania seksualnego dzieci!!



Brawo !!!!

Bardzo mądrze napisane :!:
 
 
xselix 

Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009   

ok. radzę zamknąć temat
_________________
Piszcie do mnie do wiadomości prywatnych. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem i z każdym porozmawiam ;)
 
 
Krążek 

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 66
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009   

Zamknąć a najlepiej usunąć, bo serce się kroi jak się czyta takie bzdury.
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 23 Paź, 2009   

własnie po odstawieniu mi sie układa jak najbardziej w nalezytym porządku, a to jest niestety nałóg ale to twoja sprawa czy w to wiezrzysz czy nie jest to najgorsza rzecz jaka może sie przytrafic ( nie masz potem wyrzutów sumienia i innych objawów onanu?)
_________________
aaa68
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group