Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Facet
Autor Wiadomość
mariusz1956 

Wiek: 67
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2008   Facet

Wszyscy wiedzą, ze kiedy kobieta ma problemy z cipką to idzie do ginekologa. Dlaczego nie informuje się facetów, kiedy mają swoje problemy, że jest lekarz dla nich: ANDROLOG!
(i tak jest ich za mało)Zauważyłem ostatnio, w przychodni, na drzwiach wywieszkę: Ginekolog-Androlog sic! Jak może czuć się facet, który siedzi w kolejce do lekarza w stadzie kobitek?!!! Jesteśmy dyskryminowani!!!
Nie wiem dlaczego ale na ewentualne badanie wolałbym iść do lekarza-kobiety.
Co Wy na to?
Pozdrawiam
M.
_________________
Chcę dowiedzieć się czegoś więcej o sobie
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2008   

mariusz1956 napisał/a:
Jak może czuć się facet, który siedzi w kolejce do lekarza w stadzie kobitek?!!! Jesteśmy dyskryminowani!!!


Żałosne
_________________
PZDR BASF
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2008   

Mariusz1956 chyba pomyliły ci sie pojęcia "ginekolog-endokrynolog"ten drugi człon dotyczy sfery gospodarki hormonalnej organizmu. Aandrologa łączy sie urologją a nie ginekologją..
 
 
penis.com.pl
bathmate
tomas13 

Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 68
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008   

Faktycznie - potworny wstyd. Jak mozna gdziekolwiek przbywać wśród kobiet. Co za obciach. Tragedia. Czym prędzej powinieneś wstąpić do armii, gdzie współczynnik feminizacji jest dużo niższy!
Typowo męskie myślenie. Najlepiej to zabronić lekarzom robić po dwie specjalizacje.
Jak chcesz przebywać w dominującej grupie mężczyzn, czym prędzej powinieneś rozważyć przeprowadzkę do gejowskiej dzielnicy. Tam odetchniesz z ulgą w kolejce do androloga, stomatologa i okulisty. Acha, nie zpomnij czym prędzej zmienić również operatora na mobilkinga. Wtedy będziesz spełniony!
Co za porażkowy post :(
Żenada.
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008   

tomas13 napisał/a:
Jak chcesz przebywać w dominującej grupie mężczyzn, czym prędzej powinieneś rozważyć przeprowadzkę do gejowskiej dzielnicy. Tam odetchniesz z ulgą w kolejce do androloga, stomatologa i okulisty. Acha, nie zpomnij czym prędzej zmienić również operatora na mobilkinga. Wtedy będziesz spełniony!
Co za porażkowy post
Żenada.


fakt post nie najmadrzejszy ale twoja genialna i odkrywcza odpowiedz niczym nie odbiega od tego postu
 
 
radi 

Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

Na początku witam wszystkich serdecznie :!: Robię to przy okazji pierwszego postu, ponieważ nie zauważyłem pokoju powitań. :D Cieszę się, że jest takie forum męskich problemów i przypadłości, bo w końcu nie tylko kobiety potrzebują pogadać o sobie.

Co do meritum, zgadzam się z Mariuszem, ponieważ uważam, że świadomość społeczna męskich problemów zdrowotnych jest za niska. Wiadomo, że kobiety chodzą do lekarzy ginekologów. Profilaktycznie, objawowo czy podczas ciąży.
W przypadku mężczyzn nie mówi się wiele o profilaktyce, no może poza reklamowaniem środków na przerost prostaty. Jeżeli wystąpią objawy chorobowe to panowie też niechętnie kierują się do lekarza, przeciągają termin wizyty, a czasem może być za późno.
Sam tego doświadczyłem. Jakiś czas temu złapał mnie dziwny ból promieniujący z podbrzusza do jąder. Kiedy przeczytałem w internecie, co takie objawy mogą oznaczać zamarłem. Przełamywałem się chyba 5 dni, ale poszedłem do urologa, jednak cały czas musiałem sobie wmawiać, że przecież idę do normalnego lekarza. I podczas przeglądania internetu pod kątem swoich objawów natknąłem się na wiele listów młodych mężczyzn, którzy chodzą z np. z bólem jądra i innymi niebezpiecznymi objawami, bo wstydzą się iść do lekarza. Dlatego, uważam temat założony przez Mariusza za jak najbardziej uzasadniony.

Oczywiście, nie ma nic złego w siedzeniu w stadzie kobitek. :P Co płci, to ja byłem u lekarza faceta i wydaje mi się, że łatwiej jest opowiedzieć o dolegliwościach facetowi.
 
 
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 15 Kwi, 2009   

Oj ja od 4 lat chodzę do urologa bo co chwile mi coś dolega z wackiem :P
1. Stulejka
2. Krew w nasieniu
3. Żylaki powrozka nasiennego
4. Powikłania po zabiegu
5. Guz na jadrze

No żyję :) nie ma się czego wstydzić! Obecnie jestem w 100% zdrowy.
 
 
maciex23 

Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: w-w
Wysłany: Wto 20 Paź, 2009   

Seba081 napisał/a:
Oj ja od 4 lat chodzę do urologa bo co chwile mi coś dolega z wackiem :P
1. Stulejka
2. Krew w nasieniu
3. Żylaki powrozka nasiennego
4. Powikłania po zabiegu
5. Guz na jadrze

No żyję :) nie ma się czego wstydzić! Obecnie jestem w 100% zdrowy.


Popieram w 100%.

też bylem u urologa, kiedy wyczulem guzek na lewym jądrze i zgadzam się - nie ma sie czego wstydzić.
 
 
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

Guzek okazał się torbielem i sam zniknął po miesiącu :)
 
 
NoNamev3 

Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

A ja powiem tyle.... juz dawno sie wstydu pozbylem.....

spytacie czemu?


Bo to ludzka rzecz, ze albo sie ma problemy z chu.em albo z rozumem :)

hehe


A na powaznie: ja tam juz mam gdzies co inni mysla :) Ide po to do lekarza bo cos mi dolega a nie ze mam taki kaprys.

Pzdr ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group