Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     impotencja / hormony
Autor Wiadomość
kamil-85 

Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 2
Skąd: dublin
Wysłany: Pią 22 Maj, 2009   impotencja / hormony

Mam taki glupi problem z impotencją, badania krwi pokazaly cos takiego jak ponizej. Jak ktos sie zna, to niech napisze co z tego wynika, bo ja sie nie znam. Widze, ze jeden hormon jest ponizej normy, ale nie wiem co robic w zwiazku z tym... prosze o jakas opinie, rade czy cos...
Mam 23 lata.

LH [1.0-9.0] 5.7 U/L
FHS [1.0-10.0] 6.6 U/L
Prolactin [60-500] 204 mU/L
Testosterone [10-30] 11.2 nmol/L
SHBG [6-45] 32 nmol/L
Calc Free Testosterone [245-785] 221 pmol/L
Albumin [35-50] 45 g/L
Cortisol 424 nmol/L

Mam nadzieje, ze napisalem czytelnie. W nawiasach kwadratowych podalem zakresy normy.
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Sob 23 Maj, 2009   

Z tego wyniku widać, że masz niski poziom testosteronu.
Lekarz musi stwierdzić dlaczego. Powinni zrobić Tobie dodatkowe badania.
 
 
kamil-85 

Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 2
Skąd: dublin
Wysłany: Sob 23 Maj, 2009   

3tom jakie moga byc tego przyczyny? Tzn. jakie sa najczesciej, u mlodych osob?
 
 
penis.com.pl
bathmate
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Sob 23 Maj, 2009   

Niski poziom testosteronu i dysfunkcja erekcji sa zaburzeniami niezależnymi.
Testosteron nie wpływa bezpośrednio na erekcję.
T. ma wpływ na Twoje libido.
Poniżej normy masz tylko T. wolny. Tego T. w normie i tak jest bardzo mało.
Ważniejszy jest T. w białku transportowym. Ten masz w normie tylko, że jest niski.
Pozostałe hormony masz w normie.

U Ciebie impotencja może mieć podłoże psychiczne. Z tego badania krwi wynika, że nie masz zaburzeń hormonalnych.
Może masz niską samoocenę.
Wg. mnie lekarz prowadzący powinien Ciebie skierować do seksuologa.
 
 
Fluff


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 10
Skąd: wafka
Wysłany: Czw 30 Lip, 2009   

I jak? Byłeś u lekarza? Udało się wyjaśnić sytuację? Bo skoro masz zaburzenia erekcji to o tym też trzeba poinformować lekarza. Na pewno znajdzie rozwiązanie dla tej sytuacji...
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2009   

3 tom ,testoteron nie dziala na erekcje???????????????????????????? prosze Cie znajdzi mi zrodle gdzie jest cos takiego napisane! oczywiscie ze Testosteron ma wplyw na erekcje i jej sile!........T wolny nie dziala? Chlopaku, mylisz fakty i nie mow rzeczy nieprawdziwych! wlasnie tylko i jedynie ta forma testosteronu - działa i jest aktywna a ta zwiazana z białkami transportowymi nie! ech
 
 
kam1024 

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 17
Skąd: NY
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009   

...
  
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009   

jest kilka rzeczy, substancji, które podnoszą poziom T ....
 
 
kam1024 

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 17
Skąd: NY
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009   

...
  
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009   

co to Tribullusa, pisalem juz ze na młodych ludzi to nie działa... wiem bo spora wiedze na temat T musialem zgromadzic, Zma to w sumie zawartosc cynku Ci podniesie... ale zamiast kupic zma lepiej fliomag b6 + zincas (zincas forte) i zamykasz sie w 10 zl :) i dziala dobrzE:) z tego co pisales u Ciebie jest problem z produkcja tescia wiec wiesz, to ciut inna kwestia:(

jak chesz moge wymienic cos co podwyzsza poziom T ...
 
 
kam1024 

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 17
Skąd: NY
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

...
  
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

sensem dla Ciebie, przyjmowanie T w celu? zaburzenie erekcji ? To co opisales to są Twoje przypuszczenia, sam wiecej powiedzic nie moge, aczkolwiek jesli 1 jądro działa tylko to moze i mniej jest T,,,

opcja nr 2. "Prawidłowy poziom testosteronu wolnego krążącego we krwi ukazuje norma na testosteron, wynosząca powyżej 11-12 mmol/l. Obniżenie poniżej
9 mmol/l uważane jest jako poważne" - także u Ciebie nie jest źle, źródłem jest moja praca inzynierska bazująca na badaniach

co do podwyższenia poziomu testosteronu, to masz opcje stosowanie suplementów diety zawierajace czynne substancje, często będace wyciagami z roslin badz samych biaktywnych skladnikow!

Tribulus Terestris dla osób starszych!!!!!!!, Saw Palmetto, Radix Ginseng, Tongkat Ali, Damiana, Maca, Ginko Biloba,

cynk, magnez, witamina B6 (wpływająca na lepsze przyswajanie cynku)...

jeszcze trochhe tego jest,,,, jeśli masz problem z erekcja nie koniecznie musi to byc problem T- z tego co widzisz Twoj poziom nie jest ponizej 9...

duzy jest zbior supli zawierajacych mocno skumulowane te substancje jesli chcesz to moge Ci wypisac...
 
 
kam1024 

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 17
Skąd: NY
Wysłany: Wto 22 Wrz, 2009   

...
  
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto 22 Wrz, 2009   

Cytat:
jaki jeszcze moze byc inny problem jak nie z Testosteronem? Jakie badania zrobic?


Przyczyn problemów z potencją może być wiele. Zaczynając od blokady psychicznej a kończąc na róznych chorobach układu krążenia, cukrzycy itp oczywiście problemy hormonalne.
Czy był pan u lekarza seksuologa odnośnie tego problemu ? Lekarz powinien zadecydować jakie leczenie rozpocząc w pańskim przypadku i odpowiedni zinterpretować wyniki na poziom hormonów

[ Dodano: Wto 22 Wrz, 2009 ]
To znaczy Lekarz seksuolog
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Wrz, 2009   

kam1024 napisz mi adres email to Ci przesle bo sporo tego :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group