Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     jak Wam dogodzic ??
Autor Wiadomość
caras


Wiek: 36
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 65
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   jak Wam dogodzic ??

chce stworzyć mały poradnik.

"Jak w pełni dogodzić dziewczyna"

mam nadzieje ze Panie z forum dołączą sie do tematu .. i napiszą co je podnieca itp ..
_________________
Liczy sie jakość a nie moc :!:
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

ja uwielbiam całowanie w szyjke to po prostu wprowadza mnie w inny swiat :P
wbijanie sie wargami w szyje mocno i namietnie przy okazji wiercac jezyczkiem pozatym oczywiscie standardowo minetkja i pieszczenie piersi ogulnie lubie gdy jakby to ujac partner mnie maca dotyka wszedzie czułym punktem dla mnie jest duł brzucha-boczki nad biodrami

jeżeli chodzi o sex to zależy od nastroju chumoru i warunków ogolnie lubie różnorodnie zmiany pozycji zmiany mniejsc jakies dodatki pierdoły żeby sie nie nudziło (jeżelki chodzi o zwiazek bo jeżeli chodzi o przygodny numerek nigdy nie przywiazywalam do tego uwagi)

zapomnialabym że uwioelbiam sie calowac nieraz szybko nieraz wolno to też zależy ogólnie to kobieta zmienna jest wiec trudnio mi sie okreslic :P :P:P
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
nowaNova 

Dołączyła: 18 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: niedaleeko
Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

tak jak koleżanka całowanie w szyje, cudowna sprawa, i oczywiscie minetka, ogolnie pieszczenie piersi i myszki, no i dobry długi sex :)
 
 
penis.com.pl
masturbator
PinkRose 

Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: buch
Wysłany: Nie 03 Lut, 2008   

Czułość podczas seksu!

Co z tego że doprowadzisz ją do orgazmu jak jej w trakcie, przed czy po nie powiesz "kocham Cię" ? Wtedy to dopiero będzie cała twoja i chętna do wszystkiego!

Prócz tego o czym mówią dziewczyny - głaskanie po włosach, trzymanie za rękę. Nie, nie tylko w miejscach publicznych i w sytuacjach, gdy jesteście ubrani. Również w łóżku.

I obowiązkowo - spanie tylko w czułych, przytulanych pozycjach ;)

A, i zapytać kobietę co lubi - odwdzięczy się za zainteresowanie ;)
 
 
paszczaktychy 

Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 32
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 03 Lut, 2008   

Delete
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lip, 2008   

No i co caros? Za mało info czy jak? : ) mogę dodać jeszcze że miłym doznaniem jest przytulić się po sexie do dziewczyny, a nie odwrócić dupę na drugą stronę i cisnąć komara.
 
 
adanos 


Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 40
Skąd: USA
Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

macromiz napisał/a:
przytulić się po sexie do dziewczyny, a nie odwrócić dupę na drugą stronę i cisnąć komara.


Hehe... dobre.
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

Taka prawda : )
 
 
bjorkowa 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2009   

ja uwielbiam gdy leze na brzuchu a moj narzeczony lezy na mnie..delikatnie caluje mnie w szyje... a miedzy posladkami rosnie..... i jak go tak wsuwa zanim jeszcze zaczniemy sie kocham..ten moment jest najlepszy...
no i oczywiscie uwielbiam jak slysze jego oddech gdy sie kochamy, albo jak dochodzi i wydaje z siebei taki niby jek niby glosny wydech prosto w moje uszko:P:P

tak moze dziwna jestem:)

[ Dodano: Sro 09 Wrz, 2009 ]
no a pro po tego komarownaia zaraz po...
uwielbiam w moim mezczyznie to ze jak on dojdzie to nei zansie puki mi dobrze nei zrobi.. a jak ja jzu dojde wtedy mnie mocno przytula i czule glaszcze :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group