Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Inne chirurgiczne metody powiększania penisa
Autor Wiadomość
PAWW 

Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: NOWY SĄCZ
Wysłany: Pią 31 Lip, 2009   Inne chirurgiczne metody powiększania penisa

Witam! Mam problem. Mój penis w stanie zwiotczenie wynosi zaledwie 5cm. Czy istnieja zatem inne chirurgiczne metody powiekszania, tak aby przedłużyć go o 10cm. :roll: Proszę o pomoc.
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 31 Lip, 2009   

a po co ci wtedy wiekszy?
_________________
aaa68
 
 
PAWW 

Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: NOWY SĄCZ
Wysłany: Pią 31 Lip, 2009   

ponieważ uważam, że 9cm w stanie erekcji, to stanowczo za mało. Bardzo mi zalezy, żeby poprawic swoje zycie seksualne.
 
 
penis.com.pl
viamax
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 31 Lip, 2009   

chodziło i o to że pisałeśw stanie zwiotczenia ma 5
_________________
aaa68
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią 31 Lip, 2009   

Nie przedłużysz penisa o żadne 10 cm to jest zbdura.
Możesz chirurgicznie przedłużyć o około 2 cm ale wiąże sie to z wieloma innymi problemami co może jeszcze bardziej skomplikować Twoje życie seksualne więc zastanów się czy warto.
Ja mam niewiele więcej około 11 cm i bardzo udane życie seksulane więc w Twoim przypadku też nie powinno być żle. Ważniejsza i tak jest grubość
 
 
PAWW 

Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: NOWY SĄCZ
Wysłany: Pią 31 Lip, 2009   

Tak myślicie, że grubość jest ważniejsza od długosci. No to dzięki za pocieszenie.
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Pią 31 Lip, 2009   

Jak masz poniżej 11cm to możesz iść do lekarza.
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob 01 Sie, 2009   

Cytat:
Tak myślicie, że grubość jest ważniejsza od długosci. No to dzięki za pocieszenie


Owszem pozatym NORMA długości penisa zaczyna sie od 9-10 cm
 
 
PAWW 

Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: NOWY SĄCZ
Wysłany: Sob 01 Sie, 2009   

W innych źródłach czytałem, że w Europie średnia długość w stanie erekcji wynosi 13-17cm, a więc nie da się ukryc, że brakuje mi do tej normy 3cm, skoro w stanie erekcji mam 10cm.
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob 01 Sie, 2009   

Cytat:
W innych źródłach czytałem, że w Europie średnia długość w stanie erekcji wynosi 13-17cm, a więc nie da się ukryc, że brakuje mi do tej normy 3cm, skoro w stanie erekcji mam 10cm.


Popełniasz w tej chwili podstawowy błąd i z tego co zauważyłem nie Ty jeden. Nie odróżniasz NORMY od ŚREDNIEJ :?
Przyjmuje się z medycznego punktu widzenia, że długość penisa znajdującego się w dolnej granicy normy wynosi około 10 cm piszę około bo różnie się podaje.
Czasami podaje się od 9 czy 8 cm. Dopiero poniżej 8 cm można stwierdzić, że Penis odbiega od normy czyli jest tak zwanym "mikropenisem" wtedy jest już problem.
A czym jest średnia arytmetyczna to już każdy kto skończył podstawówkę powinien wiedzieć. Przyjmu sie że średnia europejska długości penisa wynosi 14-15 cm to to oznacza ? No to, że wiele osób posiada penisy powyżej średniej, duża część jest mniej więcej w średniej a część jest poniżej!! Podobnie jakbyś wziął średnią wzrostu nie wiem ile wynosi ? ale zakładając 175cm dla mężczyzn. Jest wśród nas sporo gigantów jak i takcih co mają 160 cm wzrostu( ale nadal mieści się on w normie !
 
 
PAWW 

Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: NOWY SĄCZ
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Bardzo dziękuję za tak wyczerpującą wypowiedź. Teraz już naprawdę wiele rzeczy zrozumiałem. W takim razie nie mam jeszcze się czym martwić.
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Cytat:
Bardzo dziękuję za tak wyczerpującą wypowiedź. Teraz już naprawdę wiele rzeczy zrozumiałem. W takim razie nie mam jeszcze się czym martwić.


Nie ma sprawy no i pamiętaj, że możesz doprowadzić partnerkę do rozkoszy samymi palcami i językiem :)
powodzenia
 
 
PAWW 

Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: NOWY SĄCZ
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Dzięki!!!
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group