Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z napletkiem
Autor Wiadomość
wookpl 

Wiek: 38
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   Problem z napletkiem

Mam następujący problem, który nurtuje mnie od jakiegoś czasu. Otóż chodzi o to, że podczas wzwodu mój napletek samoistnie nie zsuwa się z żołędzi; pomimo tego nie mam problemu, aby zsunąć go samemu (choć zaraz z powrotem przykrywa żołądź) zarówno w czasie wzwodu, jak i w stanie spoczynku. Czy są jakieś ćwiczenia, aby rozwiązać ten problem (o ile w ogóle istnieje problem)? Jest to dość dziwne, bo mój penis w czasie wzwodu jest długi a mimo to napletek sam nie schodzi. Czy ktoś z Was też tak ma? Jak sobie radzicie?
 
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

Witam.

wookpl napisał/a:
podczas wzwodu mój napletek samoistnie nie zsuwa się z żołędzi; pomimo tego nie mam problemu, aby zsunąć go samemu

Nigdzie nie jest napisane, że musi się zsuwać samoistnie. Po prostu taki urok Twojego penisa :) .

wookpl napisał/a:
choć zaraz z powrotem przykrywa żołądź

Czy Ty aby nie masz zbyt krótkiego wędzidełka :?:


Pozdrawiam.
 
 
wookpl 

Wiek: 38
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

Dzięki za odpowiedź. Na szczęście nie mam zbyt krótkiego wędzidełka... Byłem tylko trochę zaniepokojony tym, że sam się nie zsuwa napletek w czasie erekcji. A propos tego, że się zaraz nasuwa z powrotem na żołądź, to chyba troszkę przesadziłem, ponieważ jak mam mocną erekcję, to napletek trzyma się długo zsunięty. Wszystko zależy chyba od stopnia pobudzenia.
 
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group