Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Leczyć, czy też nie?
Autor Wiadomość
TonyF 

Wiek: 39
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   Leczyć, czy też nie?

Witam, mam 24lata i pewne wątpliwości czy udać się do lekarza w związku ze spodziectwem. Nie orientuje się zbyt dobrze w temacie ale jest to chyba spodziectwo rowkowe ( wygląda podobnie jak na tej stronie http://hypospadias.pl/). Mój penis ma 13,5 cm, jest dość gruby i wygląda zwyczajnie (jeśli mogę tak napisać) poza tym że ujście cewki mam tuz pod żołędzią. Mocz mogę oddawać normalnie,nie mam też problemów z uprawianiem seksu. Chciałbym jednak zapytać czy w przyszłości nie jestem narażony na jakieś choroby, czy też bezpłodność a także czy powinienem poddać się jakiejś operacji (czytałem że zwykle przeprowadza się je w dzieciństwie, lecz nie w moim przypadku)? Proszę o poradę gdyż nigdzie nie mogę się doszukać szerszych informacji na temat spodziectwa. Z góry dziękuje.
 
 
dd58 

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: z\g
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

Cześć ;-) . Ja mam 22 lata i mam ten sam typ spodziectwa. Nie jest to taka wada żeby miała mi w czymś przeszkadzać a poza tym czytałem że lekarze radzą operacje tylko wtedy gdy ma być to sama kosmetyka, gdyż jak penis funkcjonuje normalnie i uprawianie seksu nie stwarza problemu to nie jest konieczne przeprowadzanie zabiegu :) . A operacja wiązać się może z komplikacjami a jakimi to można w internecie znaleźć. Zdjęcia mojego przypadku możesz znaleźć w tym samym dziale.
 
 
pawlos
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lip, 2009   

Hejo. Witajcie w klubie:) Ja mam to samo. Też sie zastanawiałem nad operacja ale dałem sobie spokój. W niczym mi to nie przeszkadza. Po za rowkiem wyglada normalnie.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group