Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Luźny
Autor Wiadomość
jacek23 

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 20
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   Luźny

To znowu ja. jest jakiś może sposób żeby zwęzić jakoś napletek ?? tak by "opinał" lekko żołądź, bo podczas chodzenia napletek sam mi się zsuwa co powoduje uczucie dyskomfortu.
przy najmniejszym ruchu nogą, podczas mycia się itd napletek się zsuwa do połowy żołędzia, a ten z kolei ociera się o spodnie i "drażni" mnie

Dorzucam zdjęcia.

http://rapidshare.com/fil...r-0001.rar.html


Co radzicie ??
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   

Raczej nic z tym nie zrobisz. Jedyne wyjście to przyzwyczaić się do dotyku. Po prostu chodź z odsłoniętą żołędzią (lub na początek zsuwaj napletek tylko do spania), a z czasem przestanie Ci to przeszkadzać.


Pozdrawiam!
 
 
Znachorek 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 59
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

jesli bardzo ci to przeszkadza zakladaj gdy gdzies wychodzisz frotke na penisa (taka do wlosow) A najlepiej gdybys powoli penisa "hartowal" tzn przyzwyczajal do dotyku.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
ja_89 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 130
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Sro 01 Lip, 2009   

he he ja z kolei mam lekko za ciasny napletek i właśnie wolałbym mieć troszkę luźniejszy... :)
 
 
Znachorek 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 59
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   

Ciasny tzn. masz problemy ze sciaganiem napletka? Jesli tak to moze byc to stulejka
 
 
jacek23 

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 20
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009   




Tak mam jak naciągnę gdy stoi. Za krótkie wędzidełko czy moze być ??




http://rapidshare.com/fil...o-0001.mp4.html

http://rapidshare.com/fil...-0001A.mp4.html
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009   

Jest w porządku. Nic nie jest za krótkie.


Pozdrawiam!
 
 
Znachorek 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 59
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009   

Nie widze nic niepokojacego. Wedzidelko w 100 % OK jak na moje oko
 
 
Przem2 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 17
Skąd: Z bocianowa
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

A mnie wydaje się, że jednak jest za krótkie.
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

Na jakiej podstawie to stwierdzasz?
 
 
ja_89 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 130
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

Znachorek napisał/a:
Ciasny tzn. masz problemy ze sciaganiem napletka? Jesli tak to moze byc to stulejka


mogę ściągnąć napletek(we wzwodzie też na luzie), ale mógłby być troszkę luźniejszy bo ciasnawo jest
 
 
Znachorek 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 59
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Pią 10 Lip, 2009   

Jesli bardzo ci to nie przeszkadza i spokojnie mozesz sciagnac napletek we wzwodzie to jest wszystko w porzadku, za bardzo luzny nie moze byc bo bedziesz pisal takie tematy jak autor tego.
 
 
ja_89 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 130
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Pią 10 Lip, 2009   

no jak już mowiłem, we wzwodzie zdjąć mogę bez problemu, ale lekki ucisk czuje. Nie jakis wielki ścisk, ale widać, że ujście napletka jest węższe.
Nie chce mieć zupełnie luźnego, ale troszkę luźniejszy, czy rozciąganiem mogę go troszkę powiekszyć??
 
 
penis.com.pl
masturbator
Znachorek 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 59
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Pią 10 Lip, 2009   

ja_89 napisał/a:
no jak już mowiłem, we wzwodzie zdjąć mogę bez problemu, ale lekki ucisk czuje. Nie jakis wielki ścisk, ale widać, że ujście napletka jest węższe.
Nie chce mieć zupełnie luźnego, ale troszkę luźniejszy, czy rozciąganiem mogę go troszkę powiekszyć??


Oczywiscie, gdy mialem 13-14 lat mialem na tyle zwezony napletek ze nie moglem sciagnac go w "spoczynku". Moja Ciotka jest pielegniarka i tak jak sie robi dzieciom gdy sa male tak ona przy uzyciu znieczulenia by nie bolalo (chodz i tak byl to najwiekszy bol jaki kiedykolwiek mialem) sciagnela mi napletek. Pozniej przez jakis 1 miesiac nad nim "pracowalem" i teraz spokojnie sciagam napletek w stanien wzwodu i spoczynku, takze ty tez mozesz go jeszcze rozluznic.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group