Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ciasny napletek
Autor Wiadomość
Goffery 

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 11
Skąd: Gdansk
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   ciasny napletek

mam problemy ze sciągnięciem napletka we wzwodzie bo moge tylko troszke i juz wtedy mnie to boli, kiedy nie jest we wzodzie jest ok, czy mogl by i ktos powiedziec jak to jest z tymi operacjami napletka itd.? nie wiem tez jak to jest bo kiedy go sciągne i dotkne orzecha to to czym go dotke przykleja się lekko a kiedy to odrywam to boli czy to normalne?
 
 
matekkkk 


Wiek: 31
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 26
Skąd: Prudnik
Wysłany: Sob 11 Paź, 2008   

musisz zamieścic zdięcie bez tego nikto ci nie pomoze ale jeśli przy sciąganiu cię boli to możliwe ze to stulejka albo poprostu długo był nie używamy:D
 
 
matteusz 

Wiek: 33
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 12 Paź, 2008   

Dokładnie czemu ludzie nie rozumieją, że opis pisemny często nie odzwierciedla stanu faktycznego. Zdjecie najwiecej nam przekazuje jaki jest stan faktyczny. umieszczajcie zdjecia chyba kazdy dziś ma w telefonie lub aparat cyfrowy.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
zamaskowany 

Wiek: 29
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 119
Skąd: Małopolska
Wysłany: Wto 25 Lis, 2008   

Może nie masz jeszcze rozciągniętego napleta i wędzidełka. We wzwodzie jest ciężej zdjąć skóre niż jak nie stoi, ale gdy rozciągnież to jest gites ;D
 
 
Souez 

Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Krakow
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

czesc mam problem niemoge naciagnac napletka za zoladz. niewiem czemu ale mam zrosniety tawalek napletka. i za [...] niedam rady go naciagnac :( czy da sie cos z tym zrobic ???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group