Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Opalanie się nago na plaży
Autor Wiadomość
gryfindor 

Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: skąś
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   Opalanie się nago na plaży

Hej słuchajcie trapi mnie pewna myśl. Czy takie opalanie sie nago na plaży nie mówie tu o głównych plażach kurortów tylko gdzieś dalej) jest legalne, Etyczne i ... zdrowe? Czy nie jest ryzykowne opalanie tak delikatnej rodzaju skóry jak na penisie?
 
 
noemalny09 

Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 79
Skąd: poland
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   

hmmm z tego co wiemto opalanie się na plaży takiej zwykłej jest zabronione i karane a jeśli chodzi oopalanie okolic intymnych to nie wiem czy może zaszkodzić. ale nie wolno przecież przegrzewać jajek bo źle działa to na plemniki
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   

Jeśli wszystko robi się rozsądnie to nic nie zaszkodzi. Penisa wystarczy posmarować mocniejszym kremem. Co do temperatury to nie ma tu znaczenia, bo jak się leży w gaciach to tak samo się nagrzewają. Co do legalności napisano już powyżej.
_________________
PZDR BASF
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   

Są wyznaczone miejsca gdzie można się nago opalać, nawet parę razy bylem na takiej "plaży".
Czasami zdarzało się że odwiedziła nas straż miejska sprawdzając czy nie ma miedzy nami nieletnich.
Jedynie kazali widocznie oznakować teren aby przypadkowe osoby tam nie trafiały.

Ja przestałem tam bywać ponieważ to miejsce ściągało tam masę podglądaczy i zboków :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group