Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy masturbacja może być przyczyną bezpłodności??
Autor Wiadomość
Nox2 


Wiek: 41
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 68
Skąd: z piekła rodem
Wysłany: Nie 14 Paź, 2007   Czy masturbacja może być przyczyną bezpłodności??

Witam.
Pytanie jak w temacie.
Czy częsta masturbacja może być przyczyną bezpłodności?? :shock:
 
 
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Nie 14 Paź, 2007   

tutaj już pisaliśmy na ten temat:
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=3446

jeżeli z umiarem to na pewno nie!!!
Powiem iż brak masturbacji i brak seksu prędzej może doprowadzić do bezpłodności, a niżeli masturbacja!!
Natomiast jeżeli właśnie starasz się o dziecko to radzę tylko seks i powstrzymywanie się od częstych masturbacji:)
Pozdrawiam
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
maciex23 

Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: w-w
Wysłany: Pon 05 Maj, 2008   

Julcio napisał/a:
tutaj już pisaliśmy na ten temat:
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=3446

jeżeli z umiarem to na pewno nie!!!
Powiem iż brak masturbacji i brak seksu prędzej może doprowadzić do bezpłodności, a niżeli masturbacja!!
Natomiast jeżeli właśnie starasz się o dziecko to radzę tylko seks i powstrzymywanie się od częstych masturbacji:)
Pozdrawiam


zgadzam się, masturbacja nie powoduje bezpłodności, osiągnięcie orgazmu i wytrysku w czasie masturbacji świadczy o prawidłowym funkcjonowaniu organizmu.

w czasie starań o dziecka na pewno trzeba skoncentrować się na seksie- żeby doszlo do poczęcia stosunki powinny odbywać się średnio co 2-3 dni - wtedy będzie najlepsza jakość nasienia i największe szanse. częstsze stosunki lub częsta masturbacja powodują, że podczas konkretnego wytrysku w nasieniu jest mniej plemników- nie jest to jednak bezpłodność.
wystarczy kilka dni przerwy i jądra wyprodukują odpowiednią liczbę plemników.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
martin69 

Wiek: 35
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 10
Skąd: katowice
Wysłany: Wto 06 Maj, 2008   

Można dodać że częsta masturbacja poprawia również płodność mężczyzny ponieważ mimo iż liczba plemników w spermie spada to są one bardziej ruchliwe
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lip, 2008   

Ech.. kolejne bezsensowne pytanie, jakoś ciężko mi uwierzyć że człowiek w wieku 25lat zadaje tak debilne/banalne pytania, nie miałeś wdż w szkole czy dopiero będziesz miał?
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

Ja również sie zgadzam z opiniami poprzedników. Zresztą co za dużo to nie zdrowo. Ale całkowity brak wytrysku może być niebezpieczny. Tak więc wszytsko z umiarem i będzie dobrze ;)
 
 
mati99 

Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: z miasta
Wysłany: Sro 24 Wrz, 2008   

mężczyźni, którzy patrzą na zalety dwóch innych do jednej kobiety, produkują żywotniejsze plemniki niż wtedy, gdy patrzą na zaloty bez elementu konkurencji ..
http://www.focus.pl/przyr...sowego-razenia/
może to być postęp w walce z bezpłodnością :mrgreen:
 
 
matteusz 

Wiek: 33
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

hehhehehe masturbój się to ci tylko na zdrowie dobrze wpłynie :)
 
 
masame60

Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 5
Wysłany: Wto 23 Gru, 2008   

Powiedzcie mi czy taki sposob masturbacji jak opisze moze miec wplyw na bezplodnosc.

A sposob wyglada tak ze normalnie sie to robi recznie, jak to facet, ale w sekunde przed wytryskiem mocno uciska taki kanalik ktory wyczuwa sie pomiedzy odbytem a workiem mosznowym. Pulsuje on zwykle mocno podczas wytrysku, a jego uciskanie powoduje to ze sperma nie wydostaje sie na zewnatrz, pytanie tylko gdzie? (moze do pecherza, bo bo gdzies musi). W kazdym badz razie ten sposob uzywany byl z powodu czysto higienicznych, by oszczedzic sobie czyszczenia ciala/ubran itp. Jest orgazm, nie ma spermy, jest ok, ale.... i tu wlasnie pytanie, czy takie cos nie powoduje bezpolodnosci czasem? Nigdy o tym nie myslalem, ale teraz kiedy pewna kobieta oswiadczyla mi ze chciala by miec ze mna dzieci nagle to we mnie uderzylo. Wystraszylem sie i chyba zbadam sobie jakosc spermy, ale mimo wszystko moze ktos tu juz cos wie?

Ah, i jeszcze jedno. Czy to normalne ze przy bliskiej obecnosci kobiety jądra moga tak jakby lekko bolec? Bo tak czasami miewam, dawno nie uprawialem seksu, i przy niektorych laskach z ktorymi wiem ze moglo by do czegos dojsc mam takie lekkie bole. Nie ma jakiegos podniecenia, czy nawet wzwodu, jest tylko obecnosc kobiety, tak do 2m odemnie, jak jestem w gosci u nich :P
  
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 23 Gru, 2008   

Ten kanalik jak to nazwałeś to gruczoł prostaty ale czy to takie zdrowe to do końca nie byłbym przekonany.
_________________
PZDR BASF
 
 
masame60

Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 5
Wysłany: Wto 23 Gru, 2008   

BASF napisał/a:
Ten kanalik jak to nazwałeś to gruczoł prostaty ale czy to takie zdrowe to do końca nie byłbym przekonany.


No wlasnie, tez sie boje ze to nie do konca zdrowe, szczegolnie ze bardzo tej formy naduzywalem, wrecz nalogowo przez kilka lat...
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 23 Gru, 2008   

Z punktu widzenia medycznego powstrzymywanie wydalania czegokolwiek z organizmu nie jest zdrowe. Na Twoim miejscu zaprzestałym tych praktyk i profilkatycznie zgłosiłbym się dla dobra Twojego do urologa na badania prostaty.
_________________
PZDR BASF
 
 
j4nek 

Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 9
Skąd: Zdomu
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

W 12 numerze "LOGO" na 120 stronie jest opisany ten sposób powstrzymywania wytrysku, przy okazji jest podanych parę innych alternatyw. Jak ktoś ma dostęp radzę poczytać, a jak nie, to mogę wysłać skany, tylko proszę mejle podać ;P
 
 
penis.com.pl
bathmate
Kamillo20 

Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 104
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 09 Cze, 2009   

martin69 napisał/a:
Można dodać że częsta masturbacja poprawia również płodność mężczyzny ponieważ mimo iż liczba plemników w spermie spada to są one bardziej ruchliwe


to prawda, czytalem o tym i widzialem kilka programów;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group