Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Uzależnienie
Autor Wiadomość
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Wto 26 Maj, 2009   

ooostro... apokalipsa się zbliża. niewierni zostaną potępieni! No sorry bugi, ale pożyjesz trochę i się przekonasz co to jest życie. Jeśli czujesz się takim mesjaszem narodu to pewnie przybyłeś na to forum by nas nawrócić?

A powiedz mi taką rzecz, dlaczego bóg stworzył homoseksualistów, po co dał ludziom "wolną wole", przecież mógł zrobić tak, że człowiek nie będzie czerpał żadnej przyjemności z masturbacji i wtedy by ludzie tego nie robili.
Po co Bóg stworzył choroby? np. nowotwory czy choroby genetyczne?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Wto 26 Maj, 2009   

DamienO napisał/a:
Religia jest dla słabych ludzi, którzy nie potrafią znieść myśli, że wszystko co im się przytrafi zależy tylko od nich samych, a na końcu i tak każdego czeka śmierć. Więc żyjmy pełną parą. :twisted:


No wreszcie coś mąrdego. Osobiście na serio uważam że komuś wali w dekiel wierząc, że Bóg stworzył świat.

Pytasz sie czy wiemy co to biologia... A wiesz co to chemia, fizyka? Pytanie retoryczne nieprawdaż. Byc może w trakcie dlaszej nauki poznasz więcej fachowych dowodów i wyjaśnień, dlaczego właśnie Bóg tego nie zrobił. xD Ja niezwykle stary nie jestem. Mam 17 lat i jakoś dawno to do mnie dotarło.

[ Dodano: Wto 26 Maj, 2009 ]
zaraz ci odpowie że za kare. xD
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 26 Maj, 2009   

Rozumię panowie, że to temat drażliwy i temat rzeka ale trochę odchodzicie od tematu.
Ja też jak czytam powyższe wypowiedzi bugi14 mam szybsze tętno ale staram się nie wypowiadać. Dzieciak dorośnie kiedyś...

OK panowie uszanujcie wolę założyciela tematu i nie offtopucjcie już ;)

Dzięki za zrozumienie.
_________________
PZDR BASF
 
 
penis.com.pl
masturbator
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Wto 26 Maj, 2009   

A ja już tak Was słucham , odpisuję i siły już nie mam :D

Każdy z nas, ma na ten temat swoje racje. Nie możemy gnębić bugi14 za to, że jest osobą wierzącą. Ale także Ty bugi, nie możesz nas w tej kwestii pouczać.
Wszyscy przeżyliśmy swoje, wiemy swoje, i uj innym do tego. Kwestia wiary jest tematem wrażliwym, i nie można go traktować ot tak.

Dla mnie masturbacja, grzechem ... sama w sobie jest, lecz nie dopuszczam do siebie tego, i gnębić się tym nie gnębie.
Co do stworzenia świata. Powstać jakoś musiał, czy stworzył go Bóg, czy to może "drobiny kamyków" połączyły się w kosmosie? - Nie wiem, nie wnikam. Po co mam truć sobie życie takimi błahymi sprawami.
Jak jest naprawdę, dowiemy się dopiero po śmierci.

Bugi, wspomniałeś coś o mieście gdzie żyli homoseksualiści.
I według Ciebie co? Skąd się wzięli? Szatan ich stworzył? Jeśli mówimy, że Bóg stworzył WSZYSTKO , cały świat , to w takim razie stworzył także takich ludzi, różne choroby tak jak wspomniał andrzejgadar.
Jak można tworzyć ludzi, i następnie tępić ich za żywot? To jest paradoks.

Ja do kwestii wiary, przekonałem się już dawno. Niestety moi rodzice należą do dość zagorzałych katolików i z moimi kwestiami się nie godzą.
Czekam więc na 18 lat, i pełną wolność,- duchową .

Pozdrawiam ;]

[ Dodano: Wto 26 Maj, 2009 ]
Ok BASF, przepraszam zatem za offtop :P
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
Luks 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Wto 26 Maj, 2009   

temat o masturbacji a Panowie widzę poważna dyskusje zaczeli tu prowadzić :)
 
 
 
bugi14 

Wiek: 28
Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 20
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 26 Maj, 2009   

andrzejgadar napisał/a:
A powiedz mi taką rzecz, dlaczego bóg stworzył homoseksualistów, po co dał ludziom "wolną wole", przecież mógł zrobić tak, że człowiek nie będzie czerpał żadnej przyjemności z masturbacji i wtedy by ludzie tego nie robili.
Po co Bóg stworzył choroby? np. nowotwory czy choroby genetyczne?

Coroby to człowiek sam na siebie ściągnął poprzez grzech w Raju... a co do homoseksualistów to nie odpowiem bo sam nie wiem...
 
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 26 Maj, 2009   

Prosiłem :(
Zamykam.
_________________
PZDR BASF
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group