Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     male pytanie
Autor Wiadomość
dan121212

Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009   male pytanie

Witam mam takie pytanie kupilem sobie pompke z tou joy i uzywam jej od paru dni,wszedzie pisza ze po sesji np 30min po wyciagnieciu penisa mozemy sie cieszyc duzym rozmiarem przez pare godzin, jak pompuje to po 30 min wielkosc penisa jest naprawde zaskakujaca jest nabrzmialy i duzy,ale jak jest w cylinfrze ,a jak odpuszcze cisnienie i go wyciagne to wraca do normalnych rozmiarow tez tak macie?? chyba ze macie jakies sposooby zeby zostal taki nabrzmialy.kiedysd uprawialem seks z moja dziewczyna i po seksie penis mi tak nabrzmial jak w tej pompce , normalnie spuchl,i byl w stanie spoczynku bardzo duzy ale opuchlizna zeszla po paru dniach i znowu wrucil do normy

chodzi mi o to czy wam zostaje to nabrzmienie jak wyciagniecie penisa z pompki,bo mi nie i nie wiem czemu a bardzo bym chcial,w zwodzie mam 18cm i 13 w obwodzie z dlugosci jestem zadowolony ale przydalo by sie pare centow na obwod,jest calkiem inaczej jak sciagasz spodnie a tu wisi taka armata:) a mam problem bo w stanie spoczynku mam tylko 8cm dlugosvci i penis wydaje sie maly
 
 
dan121212

Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009   

Chcialbym zaznaczyc ze nie jestem gejem :) mam 25 lat i jestem w zwiazku od 2 lat piekna kobieta,chodzi mi o to ze to jest tak jak kobiety maja.jak maja male piersi je powieksza sylikonami itp,poprostu bede sie lepiej czul,bo cwicze na silowni jestem dobrze rozbudowany warze 100kg i taki maly zwisek smiesznie wyglada,jak jest juz w stanie zwodu to juz jest dobrze:)
ogolnie napisalem bo chcialem sie dowiedziec jak to jest z tym pompowanie bo reklamuja ze przez pare godz mozna sie cieszyc rozmiarem xxl i to jesty klamstwo i jak mam sie nabawic zylakow to chyba pompka pujdzie do smietnika

[ Dodano: Pon 11 Maj, 2009 ]
myslalem ze jak sie jej uzyje to penis zostanie nabrzmialy ale to szit jest bo jak by zostawl taki jak w cylindrze to bym pochwalil ta pompke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group