Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     g e j a rodzina
Autor Wiadomość
micnow 

Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 35
Skąd: polska
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   g e j a rodzina

wiem ze malo kto rozmawia o tym z rodzina . ja jestem gejem jakis rok temu moja siostra widziala moja rozmowe z moim chlopakiem na gg , i zapytala mnie wprost czy jestem gejem odpowiedzialem jej tak jestem . zajebscie sie przestraszylem sie ze dowiedzila sie ale nie zaluje tego teraz wie o tym moja cala rodzina wiem moze maja jakis lekki zal ale nikt mi tego nie powie . a co najlepsze moj chlopak czuje sie u nas w rodzinie jak w domu .mieszkam teraz z chopakiemi i moja siostra i jej chopakiem rodzice do nasz czesta przylatuja i jestesmy szczesliwi . ale 2 strona chopak moj jest pewien ze on by niemogl powiedziec swojej rodzinie bo twierdzi zeby go znienawiedzili .
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Kwestia podejścia do tematu, a dużo zależy od rodziców...
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Co za tragedia? Taki jesteś i nic i nikt tego nie zmieni. To nie jest choroba. Jeśli rodzina się od niego odwróci, świadczy to tylko o nich, a jeśli im na nim zależy, zaakceptują to.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
joker81 


Wiek: 43
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009   

8) moja rodzina wie,znajomi,mam juz to za soba i nie musze udawac tego kim nie jestem.Strailem kulku znajomych z innymi mam nadal taki sam kontak jak wczesniej.Rodzina zakceptowala to kim jestem,w koncu bez znaczenia kim sie jest,warzne jest aby byc do konca soba i nie robic krzywdy innym :D
 
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

joker81 napisał/a:
.Strailem kulku znajomych


właśnie, tylko najgorzej jest jak się od Ciebie odwracają Ci na których najbardziej Ci zależy, znam to bardzo dobrze.
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
guciozal 

Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 75
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

Z drugiej strony to wtedy się przekonujecie, którzy byli prawdziwymi przyjaciółmi
 
 
joker81 


Wiek: 43
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

8) Jasne,wcale sie tym nie martwie,w koncu nie znimi przyjdzie mi dzielic zycie,a ci ktorzy byli prawdziwi zostali ,wiec wszystko jest jak powinno byc :D

[ Dodano: Pon 06 Kwi, 2009 ]
8) a tak zola to jestesmy prawie sasiadami Zamosc-Lublin :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group