Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     sperma i jej właściwości kosmetyczne
Autor Wiadomość
jagna 

Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 9
Skąd: z piekła rodem
Wysłany: Sro 04 Mar, 2009   sperma i jej właściwości kosmetyczne

Ostatnio czytałam, że sperma wpływa korzystnie na skóre ujędrnia i wygładza. Czy ktoś może próbował urzywac tego rarytasu zamiast maseczki :D ?
 
 
guciozal 

Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 75
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 04 Mar, 2009   

nikt sie raczej tym nie smaruje... A sperma ciężko schodzi, łatwo się "przysysa" do tego śmierci i jest zbiorowiskiem bakterii. Tak więc sądzę, że to kiepski pomysł
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Sro 04 Mar, 2009   

guciozal napisał/a:
A sperma jest zbiorowiskiem bakterii.

Gdzie Ty to wyczytałeś?
W/g Twojej teorii wynika, jadra produkują bakterie. :lol: :lol: :lol:
 
 
penis.com.pl
bathmate
jagna 

Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 9
Skąd: z piekła rodem
Wysłany: Czw 05 Mar, 2009   

:shock:
wręcz przeciwnie ! Sperma to samo zdrowie :D białka, fruktoza, aminokwasy, magnez, wapń itp. 8)
 
 
SweetestGirl 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 42
Skąd: Bieruń
Wysłany: Czw 05 Mar, 2009   

osobiście nie próbowałam :D a stosujesz ją jako maseczkę :D
 
 
jagna 

Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 9
Skąd: z piekła rodem
Wysłany: Sob 07 Mar, 2009   

nie, nie stosuje ale nie widze w tym nic dziwnego, tymbardziej że możliwe że to rzeczywiscie dziala 8)
 
 
seba1 

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: lodz
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

jagna napisał/a:
:shock:
wręcz przeciwnie ! Sperma to samo zdrowie :D białka, fruktoza, aminokwasy, magnez, wapń itp. 8)
no i gra gitara az dziwnie mi to czytac biorac pod uwage ze to napisala laska .... coz takie forum buhehe
 
 
nonek18 

Wiek: 38
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

guciozal napisał/a:
nikt sie raczej tym nie smaruje... A sperma ciężko schodzi, łatwo się "przysysa" do tego śmierci i jest zbiorowiskiem bakterii. Tak więc sądzę, że to kiepski pomysł


Brak elementarnej wiedzy owocuje przeświadczeniem, że ziemia jest płaska.
Poczytaj, poczytaj i poczytaj.

Na wojnie moczem dezynfekowali sobie żołnieże w okopach rany jak nie mieli juz niczego innego pod ręką, a spermą okładali gojącą się bliznę, żeby szybciej się zasklepiła. Polecam Tołstoja
Nasienie ma ogromne ilości skladników odżywczych. Nie chce mi się nawet roziwjać tego tematu, ale nie siej jakiś fanaberii na forum.


Pomyślałem, że dopiszę jeszcze adres stronki promującej spermę jako wartą połykania.
Ocywiście moja wiedza na ten temat jest szeroko większa i wiele z zamieszczonych tam opisów i treści po prostu budzi moje zarzenowanie wiedzą jej twórcy, ale mślę, że idea promowania jest ok - forma mi nie odpowiada - ponad 60% treści jestem wstanie zaklasyfikować jako brednie medyczne:-( Ale pomysł się liczy:-) adres stronki: www.polykaj.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group