Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     spodziectwo-problem z wielkością?
Autor Wiadomość
miker 

Wiek: 49
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 1
Skąd: poznań
Wysłany: Nie 18 Lut, 2007   spodziectwo-problem z wielkością?

witam mam 24 lata i poważny problem.
W dzieciństwie miałem wiele zabiegów na spodziectwo i tak wnioskuje że to sie przyczyniło do wielkości mojego penisa
podczas wzwodu ma zaledwie 11cm a w stanie spoczynku cofa się i jest naprawde niewielkiok.3cm osoby mające normalnych wielkości członki nawet niezdają sobie sprawy jakie to jest upokażające i ile sytuaci życiowych czeba sobie odmawiać poprostu ze wstydu.
prubowałem już tabletek , żelów rozmaitych maści na powiększenie , ćwiczeń i to wszystko na nic.
Dlatego proszę wszystkich o poradę czy jest możliwość wydłóżenia penisachociaż o 2,3 centymetry bo to znacznie ułatwiło by życie
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
pajak12

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 18 Lut, 2007   

Siema! Jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Można wlasciwie powiedzieć , ze w takiej samej.
Też miałem kilka operacji w młodszym wieku (tez mam 24 lata) i też nie jestem zadowolony z jego wielkosci (11-12 cm). Wogole niedawno odkryłem tą stronę (przez przypadek), do tej pory nie zdawałem sobie sprawy, że inni ludzie też mają/mieli spodziectwo, wydawało mi się , że jestem jakimś ewenementem :lol: .
Przymierzam się do zaczęcia ćwiczeń, które można sciagnac z tej strony.
No i chciałbym zapytac Was, czy ktos po operacji spodziectwa probowal tych cwiczen? Bo ja obawiam się trochę, że w przypadku gdy mój "przyjaciel" był kiedyś krojony i zszywany na zmiane na kilku operacjach, to może czyms grozić, jakąś awarią mojego sprzętu.
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 19 Lut, 2007   

pajak12 napisał/a:
No i chciałbym zapytac Was, czy ktos po operacji spodziectwa probowal tych cwiczen? Bo ja obawiam się trochę, że w przypadku gdy mój "przyjaciel" był kiedyś krojony i zszywany na zmiane na kilku operacjach, to może czyms grozić, jakąś awarią mojego sprzętu.

Dokładnie tak może być, więc odradzam zdecydowanie. Już lepszy krótszy a działający niż długi flak :?
 
 
penis.com.pl
viamax
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Lut, 2007   

Jak widzisz Pająku, nie jesteś ewenementem. Dołączam do Waszej grupy. Wprawdzie ja przynajmniej na wielkość nie narzekam (14-15), choć strona estetyczna nie zadowala mnie w 100%. Miker, z pewnością odradzam jakiekolwiek mechaniczne kombinacje. Po spodziectwie występuje dwuletni okres ochronny (od ostatniej operacji), po którym przetoka nie powinna się otworzyć. Jednakże, jak powiedział mi onegdaj lekarz, ryzyko występuje do końca życia. Dlatego, niestety, chyba nie jestem w stanie Ci nic poradzić. Pozdrawiam!
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

Cytat:
Na wielkość na razie nie narzekam, bo jeszcze dojrzewam, ale co do wyglądu mojego penisa???????? Sam nie wiem......

A jak wygląda?
 
 
daniel 


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 42
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 01 Mar, 2007   

Cytat:
A jak wygląda?

Hmmm......
Wydaje mi się że dosyć normalnie, ale nie do końca.
Trochę blizn.... Ale mało widoczne :D
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Pon 17 Gru, 2007   

Mam podobną sytuacje, i podobne wymiary coś około 11cm we wzwodzie, obwód ok 12.5cm. Mialem 3 operacje, ujście cewki nie znajduje się na czubku prącia, tylko troszeczke pod nim.
 
 
pee 


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Pią 11 Sty, 2008   

Ja rowniez odradzam, mam te same wymiary co wy i jesli chodzi o seks to na tym polu maly swietnie sie sprawdza:) Nie wielkosc a figlarnosc sie liczy!!!
a odradzam takie cwiczona, bo wiele nie dadza a moga tylko zaszkodzic.
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 18 Cze, 2008   problem

sluchajcie ,jak bylem maly mialem operacje na spodziectwo.I czasami np zabawiajac sie penisem on puchnie po wszytkim.wiem ze to dziwne ale ma ktos podobny problem ? Zdarza sie rzadko ale zdarza i zazwyczaj jeden dzien tak wyglada ;p i nie piszcie ze za mocno to robilem bo czasami bylem ostrzej i byl normalny.prosze o odp.pozdro
_________________
jordan23
 
 
pittt 

Wiek: 41
Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 30 Sty, 2009   

a ja właśnie chłopaki mam podobny problem tylko ze wymiary mam dużo mniejsze niż wy.mam 27 lat a mój mały jest naprawdę mały.w zwodzie nie dochodzi do 9cm a grubość...hm... powiedzmy ze ciut ponad 8.jest to dla mnie dramat. w dzieciństwie miałem 3operacje na spodziectwo i nie wiem co robić.proszę pomóżcie bo się załamie
_________________
piotrek
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

Wizyta u lekarza ci tylko zostaje bo jeszcze jak jest większy w czasie wzwodu od 10cm to jeszcze coś jako tako moze być, ale jak jest 1 cyferka tylko - do lekarza Perdzyński albo Smigielski podono najlepsi w Polsce ale drodzy. Spróbować nikomu nie zaszkodzi ale na cuda nie licz - no moż e ze 2-3 może dało by się powiększyć
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group