Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wędzidełko
Autor Wiadomość
Oszołom 

Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 30 Cze, 2008   Wędzidełko

Ok dziękuję
  
 
 
x9 

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: z przed kompa
Wysłany: Wto 01 Lip, 2008   

Twój nick do Ciebie pasuje :roll:
poczekaj a na pewno ktoś odpowie
ja myślę że tak
ale jak nie masz 18 to rodzice chyba muszą zgodę podpisać
pozdro
 
 
Torek 

Wiek: 104
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 16 Lut, 2009   Wędzidełko rozwiązane po kłopocie

Witam was wszystkich mam 17 lat i miałem podobny problem jak kolega z tym wędzidełkiem wyżej ale już nie mam też niechciałem iść do urologa i przeciołem sobie je żyletkom i mam teraz naćiągniętego cały czas by się powoli goiło najpierw penisa obwiązałem gumką by krew się nie waliła następnie nacinałem żyletką powoli i dokładnie.... naciołem do tego momentu(było tak z 10 nacięć) i nic nie bolało myślałem że gorzej będzie iż było już dobrze...na koniec polałem go wodą utlenionom i laser potem zdjołem gukę i czekałem sobie aż krew troche zlec i nie było jej dużo może z 10ml. tak se kapało ale tą gumkę zdjołem jakieś 30 minut po zabiegu że to tak nazwę potem jak wykapło to nawinołem chusteczką i obkleiłem plastrem i tylko czekać aż się zagoi i panienki można w obroty brać hehe też się bałem ale stwierdziłem że lepiej zrobić to niż mieć problemy z panienkami czyli penisem ... :) :) zajeło mi to jakieś 15 min.i naprawde nic nie boli pozdrawiam wszyskich ztej stronki bowkońcuto od nich spotkałem też 2 takich agentów i też pisali że przecieli sobie gdyby nie oni może bym się nie odważył ale nieżałuje bynajmniej obyło się bez lekarzy...dzięki i poz:)
 
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Pon 16 Lut, 2009   

Sorry, jaki sens ma kopiowanie tej samej treści posta i umieszczanie jej w kilku tematach? wystarczy raz!
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
doswiadczony_kr 


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 43
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 16 Lut, 2009   

Torek, taaak, w krajach 3go świata też dokonuje się obrzezania brzytwą i co prawda zakażenia są i ofiary śmiertele też, ale większość przeżywa. No a my, mamy nieźle rozwiniętą medycynę, środki dezynfekujące, sterylne narzędzia, środki zapobiegające krwotokom, wstrząsom itd personel przeszkolony w ich używaniu, lekarzy . . . , ale po co z tego korzystać, lepiej wziąść żyletkę (najlepiej kupioną od Rosjan na bazarku) chlasnąć coś co przeszkadza, jeśli ręka zadrży to przy okazji całego "wacka" ale przynajmniej nie trzeba iśc do lekarza!
Jestem pełen podziwu dla Twojej "mądrości" (czytaj GŁUPOTY !!!) i mam nadzieję, że nikt nie skorzysta z Twoich rad.
_________________
doswiadczony_kraków (30l)
energoterapeuta, hipnoterapeuta
http://pierwszy.net/hipnoterapiaireiki
GG 10270843
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group