Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Cześc mam dosyc duzy problem
Autor Wiadomość
aarturr_92 

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: katowice
Wysłany: Sob 14 Lut, 2009   Cześc mam dosyc duzy problem

Witam. Mam 16 lat. Wierzę 168cm i mam 58kg wagi. Tak jak większośc odwiedzających te fora mam kompleksy co do moich wymiarów.
Długośc - 12-14cm (erekcja)
obwód - 10.5cm
w spoczynku wacha się ale mam wrażenie, że mam też problem cofania się.
Poniżej daję fotki i czekam na opinie... Aha chciałem się jeszcze dowiedziec jakie wymiary mają chowające się członki i jaka skuteczna metoda jest na usunięcie tego problemu.
Aha zapomniałem o jeszcze jednej sprawie... Gdy napletek sciagnę za głeboko to wyskakuje dużo żyłek i jest bardzo czerwony.


http://img145.imageshack....72005570gc1.jpg
http://img9.imageshack.us...72005573gu6.jpg
ZAPOMNIAŁEM jeszcze dopisac, że chodzę na siłownie (na sucho=bez wspomagaczy) i to, że na codzień mam bardzo dużo nerwów (jestem nerwus)
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Sob 14 Lut, 2009   

W środku musi być czerwony, wszyscy tak mają. To jest normalne. A co do wymiarów to mieścisz się w średniej krajowej. Penis rośnie tak długo jak Ty.
A czym się tak denerwujesz?
 
 
aarturr_92 

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: katowice
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

nie umie się dogadac z mama... i sie z nia kłoce... Przez ostatni rok dużo urosłem bo aż ponad 15 cm, wagi też dosyc sporo przybyło bo około 15kg.
Mam kompleks na tym punkcie ponieważ moi koledzy mają po 16, 17 cm a ja takiego małego. Jeszcze moze mi ktoś powiedziec od ilu cm do ilu jest ten "cofniety członek"\?? bo tego też się troche obawiam...
 
 
penis.com.pl
andropenis
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

Jeśli urosłeś 15 cm w ciągu jednego roku, to bardzo dużo. Penis tak szybko nie rośnie. Teraz on zacznie rosnąć. Tylko nie mierz go za często, bo nie zauważysz różnicy.
Nie ma takiego czegoś jak cofnięty penis. Czasami jesteś bardziej podniecony, a czasami mniej. Gdy jest ciepło to się wydłuża, a gdy jest zimno to się kurczy. Moja rada to zmierz sobie za pół roku to zobaczysz różnicę.
A co do kłótni z mamą to prawie wszyscy tak mają w Twoim wieku. Mama kiedyś też miała tyle lat co Ty. Ona nie chce źle dla Ciebie, może się boi, że coś się Tobie stanie. Musisz jej ustąpić, na spokojnie wytłumaczyć o co Tobie chodzi. Pamiętaj, że Ona jest starsza od Ciebie.
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

A kolegów się pytałeś ile mają? Jeśli tak to myślisz, że wszyscy powiedzą prawdę? (nie jeden leczy kompleksy opowiadając o tym jakiego on to pytonga nie ma). Jeszcze urośnie, masz jeszcze czas.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group