Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Spodziectwo a wielkość penisa. Seria pytań.
Autor Wiadomość
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   Spodziectwo a wielkość penisa. Seria pytań.

Witam,
mam kilka pytań:
1.Czy wada penisa jaka jest spodziectwo istotnie wpływa na jego wielkość?ile może mieć max. cm ?Ile mają wasze "wadliwe"penisy?
2.Czy penis ze spodziectwem jest o wiele mniejszy od tego nie skazonego tą wadą?
3.Czy mozna powiedzieć,że spodziectwo jest niedorozwojem penisa?
4.Czy sama żołędź jest mniejsza oraz czy jądra również?
5.Czy spodziectwo działa na psychikę przez co mężczyzna o wiele później rozpoczyna współżycie?
6.Czy szansa powiększenia (każdą metodą) penisa ze spodz. jest trudniejsza niż tego bez spodz.?
7.Jaka może być reakcja kobiety na penisa ze spodz.?
8.Ile kosztuje operacja korekcyjna?
9.Czy operacja korekcyjna jest satysfakcjonująca i czy jest skomplikowana do wykonania?
10.Co powoduje spodziectwo,dlaczego taka wada wystepuje?
11.Czy spodziectwo może utrudniać seks oralny?
12.Czy spodz. charakteryzuje: ujscie cewki u spodu żołędzia("krzywe" oddawanie moczu, brak wędzidelka, brak napletka oplatajacego spód żołędzia,napletek nie zakrywa całego żołedzia-czy coś jeszcze?
13. Czy ze spodz. można normalnie zyc i uprawiać seks?
14.Czy spodz. może być atutem czy tylko klątwą?
15.Czy dużo blizn zostaje na penisie po wstępnej operacji?
16.Jak sobie z tym wszystkim poradzić?

pozdr.
 
 
raaphael 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 49
Skąd: Tarnowitz
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

to są mądre pytania, sam mam spodziectwo i szczerze Ci powiem unikam tego pierwszego razu, najbardziej mnie interesuje odpowiedz na pytanie 7 jaka moze byc reakcja kobiety ...
moim zdaniem spodziectwo nie wplywa na jego wielkosc, moim zdaniem to jest lekka wada, niby cos jak odstajace uszy ale sam nie wiem, bardzo się martwie z tego powodu
_________________
Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie....
 
 
dd58 

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: z\g
Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

1 tak wpływa ta wada na wielkość... bywa ona różna i zależna od typu spodziectwa.
2 jak już pisałem wielkość bywa różna.
3 tak
4 zależy bo moja żołądź jest duża jak mi stoi :)
5 tak
6 zależy jaka metoda ale twój penis jest taki sam jak innych tylko ma tą wadę a tak to wszystko jest takie same ;)
7 różna ale dobra i porządna dziewczyna Cię takiego zaakceptuje :)
8 kilka tysięcy i jest niebezpieczna :(
9 nie zawsze satysfakcjonuje i czasami trzeba ich kilka oraz jest skomplikowana ;/
10 brak testosteronu w czasie rozwoju dziecka w łonie
11 nie utrudnia
12 tak to jest to
13 oczywiście i to udany seks :)
14 zależy jak na to patrzeć ale to też atut pod wieloma względami :)
15 nie wiem :(
16 trzeba podejść do życia inaczej i się przełamać :)

tyle co wiem na ten tamat w skrócie ;-) ... mam dziewczynę od prawie roku i seks uprawiamy normalnie jak i seks oralny :) .... tak jak bym nie miał spodziectwa w ogóle :)
 
 
penis.com.pl
bathmate
raaphael 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 49
Skąd: Tarnowitz
Wysłany: Wto 23 Gru, 2008   

heeh db do masz szcescie ;PP w sumie mozliwe ze spodziectwo to atut gdyz, mozna go odbierac za cos innego dziwnego, a takze jako coś tajemniczego wyzywajacego ;) ) coś lepszego ;d hihi
_________________
Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie....
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

Dla mnie spodziectwo jest wadą(dysfunkcją, innością) tylko wtedy gdy długośc penisa odbiega od normy(oczywiście oczywiście jak brakuje centymetrów) W przypadku gdy penis ma 15cm a troszeczke inny wygląd to jest to banał, wogóle myslenie o tym w kategoriach problemu to nadużycie i fobia
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Do dd58: dzięki za odpowiedzi. Powiedz mi jeszcze tylko czy wielkość twojego członka odbiega od normy?ile ma cm ?
I czy jesteś z niego zadowolony,czy twoja partnerka jest zadowolona iczy musiałeś jej tłumaczyć, że to wada taka i taka? Czy o tym rozmawialiście? Jaka była jej reakcja?
 
 
dd58 

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: z\g
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

mój członek ma wielkość 14,5-15 cm we wzwodzie mierzony oczywiście od podstawy do czubka ze strony grzbietowej czyli czyli tak jak powinno się mierzyć :) ... a zdjęcia są tutaj http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4733

oceń i napisz co sądzisz :)
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Coś nie tak z tym linkiem...Nic tam nie ma oprócz "To jest mój przypadek spodziectwa..."

Jak mówisz, że 14,5-15 to chyba jesteś zadowolony,czy raczej sfrustrowany?
Czy uważasz, że przez tą wadę straciłeś kilka cm ? Czy jest to mozliwe?
Czy uważasz, że operacja, którą przeszedłeś zapewne w dzieciństwie(coś ci tam wycięli, przecięli skóre potem ją zszyli,pewnie zostały blizny itd) mogło to wstrzymać jego rozwój i sprawić, że ma "tylko" 14,5-15cm a nie np 18-20 lub więcej ?

Czy przeszedłeś tzw operację korekcyjną, w prywatnej klinice?
Dlaczego napisałeś w odpowiedziach, że jest ona niebezpieczna?
Nie wydaje mi się, że jest trudniejsza niż np operacje serca lub inne. Myslę, że takie operację wykonuje się w "niedzielę po obiedzie".

pozdr.

[ Dodano: Nie 25 Sty, 2009 ]
O już zadziałał ten link.
Niestety muszę ci powiedzieć, że widok jest... straszny. Aż mnie ciarki przeszły.Jestem wstrząśnięty.
 
 
dd58 

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: z\g
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

powiem tak... mógł by być większy ale i tak nie narzekam gdyż podczas seksu to wystarczająca długość :) ... operacja wiąże się z wieloma komplikacjami późniejszymi a jakimi to można się przekonać czytając o tym w internecie ;/ ale może i też się wszystko udać i nie wystąpią przetoki później czy zwężenie cewki moczowej. Dlatego nie zamierzam się póki co decydować i wydawać pieniądze by później mieć jeszcze problemy. Poczekam aż znajdzie się ktoś kto będzie robił to dobrze a póki co to źle mi z tym nie jest ;-) . Jakoś daję sobie radę, mam dziewczynę i pracę i jest oki :)
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Czw 29 Sty, 2009   

mapodobny wygląd od dołu, niestey mam 11cm więc różnica jest spora
 
 
pittt 

Wiek: 41
Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 30 Sty, 2009   

ej chłopaki tak czytałem wasze wypowiedzi i wiecie co zdołowałem się na maxa.mam 27 i mój mały to rzeczywiście maleńki i dobija mnie to przez cale życie. niespełna 8cm długości w zwodzie tyle samo obwód.jestem załamany i nie wiem co robić.pomóżcie
_________________
piotrek
 
 
dd58 

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: z\g
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

musisz jakoś sobie poradzić z tym problemem, tak jak każdy z nas to robi gdyż nie da się wiele zrobić z długością członka ;/. Jedynie kosmetyka członka (operacja) może poprawić jego wygląd lecz trzeba się liczyć z tym że nie będzie wcale ładniejszy bo może mieć szpecące blizny i stać się nawet krótszy ;/. Trzeba żyć dalej po prostu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group