Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     dlaczego seks trwa tak krotko
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sro 21 Cze, 2006   dlaczego seks trwa tak krotko

hej chlopaki . pomozcie mam pewien problem a konkretnie to chodi mi o to że seks z moja nowa partnerka trwa bardzo krotko a to dlatego ze zawsze za bardzo sie podniecam i dochodzi do wytrysku no i jest juz po seksie przynajmniej na jakias godzine. kiedys moglem uprawiac seks godzinami a teraz wystarczy chwila jest juz po wszystkim . koledzy pomozcie powiedzcie mi dlaczego tak sie dzieje
 
 
biggi82

Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 90
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro 25 Paź, 2006   

Może Ona jest piekniejsza niz poprzednie?
Może bardziej Ci na niej zależy?
Może miałeś jakieś stresy w przerwie między tą a poprzedniczkami?
Nie wiemy. Zdradź więcej szczegółów.
_________________
Gdy Ona mnie całuje w szyję... ;)
 
 
Gość

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

Po prostu nowa partnerka, nowe doznania.
Chcesz przy nowej partnerce wyglądać na prawdziwego ruchacza i czasami jak bardzo się chce to nie wychodzi.
Zawsze podczas zmiany partnerki seksualnej mężczyzna sie denerwuje, czy oby jej sprosta, przez co chciałby jak najdłużej, a tu już koniec :)
pozdro
 
 
penis.com.pl
masturbator
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

pamiętaj, że sex to nie tylko sam akt płciowy... Sex to całe misterium okalające moment kopulacji... pocałunki, pieszczoty, itd. itp......

a jeśli chodzi o to, że kiedyś mogłeś się kochać "godzinami"..... jakoś trudno jest mi w to uwierzyć....
 
 
peo 

Wiek: 42
Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Lublin/cały Świat
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2008   

Hmm...ja zawsze w takich sytuacjach myślę o czymś innym.Jak już jestem w środku zamykam oczy i myślę o czymś zupełnie dla mnie aseksualnym.Mój "mały" dalej jest we wzwodzie a ja dalej jadę, mi to pomaga ale czy innym nie wiem :D
 
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 07 Wrz, 2008   

peo napisał/a:
Hmm...ja zawsze w takich sytuacjach myślę o czymś innym.Jak już jestem w środku zamykam oczy i myślę o czymś zupełnie dla mnie aseksualnym.Mój "mały" dalej jest we wzwodzie a ja dalej jadę, mi to pomaga ale czy innym nie wiem :D



No to jaka jest przyjemność z sexu myśląc np o obradach sejmu lub czymś innym????
Najlepiej, żeby Twoja partnerka się nie dowiedziała, że w taki sposób sobie "przedłużasz" sex, bo by Cię pognała.
_________________
PZDR BASF
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Sob 13 Wrz, 2008   

a nie lepiej spuscic sie przed to wtedy dluzej sie dochodzi do 2 wytrysku(
?)
_________________
szukam sponspora
 
 
dupacz 

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 37
Skąd: penisolandi
Wysłany: Czw 29 Sty, 2009   

ale jak juz sie spuscisz przed to bedziesz krocej dzialal
 
 
emdej 

Wiek: 36
Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 228
Skąd: pl
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   Re: dlaczego seks trwa tak krotko

Anonymous napisał/a:
hej chlopaki . pomozcie mam pewien problem a konkretnie to chodi mi o to że seks z moja nowa partnerka trwa bardzo krotko a to dlatego ze zawsze za bardzo sie podniecam i dochodzi do wytrysku no i jest juz po seksie przynajmniej na jakias godzine. kiedys moglem uprawiac seks godzinami a teraz wystarczy chwila jest juz po wszystkim . koledzy pomozcie powiedzcie mi dlaczego tak sie dzieje


W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest masturbacja przed seksem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group