Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krostki na żołędziu + FOTO!
Autor Wiadomość
o_mm 

Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: polska
Wysłany: Sro 14 Sty, 2009   Krostki na żołędziu + FOTO!

Witam serdecznie!

Proszę o przejrzenie jeszcze raz tematu i zdjęcia.
Krostki wyskoczyły mi jakieś max 2 dni temu.
Nie uprawiałem stosunku, nie siadałem w publicznych toaletach.
Jedynie co było to masturbacja.

Krostki przemyłem 2 razy wodą utlenioną.
Krostki nie swędzą ani nie pieczą.

Krostki wyskoczyły na żołędziu.
Proszę o pomoc, czy to nie jest nic poważnego?

Zdjęcie:
 
 
mario1 

Wiek: 48
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: polska
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Witam ..mam dosłownie to samo od 3 miesięcy byłem u wielu lekarzy i nic..maści tabsy nic nie pomagaja.. a testy robiłem chyba na wszystko :( jeśli może Ty coś się dowiesz na ten temat proszę o meila dzięki
_________________
mm
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

a kiedy ostatnio współżyłeś?
w sumie wygląda to na jakąś wysypke. Może używałeś jakiś lubrykantów? kremów?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
penis.com.pl
andropenis
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Wygląda na grzybicę albo uczulenie na płyn do tkanin albo proszek albo na jakieś tabsy. Może podczas onanizmu nie zachowałeś odpowiedniej higieny. Mam tu na myśli miejsce gdzie to robiłeś i czystość dłoni.
W publicznej toalecie nie trzeba siadać aby złapać jakieś cudo. Wystarczy, że sikałeś do pisuaru.
Na 99% powinno pomóc CLOTRIMAZOL tylko przeczytaj ulokę dokładnie.
_________________
PZDR BASF
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

No tak. Tylko zależy od czego to jest. Czy raczej bakteriologiczne, grzybiczne albo uczulenie na jakiś detergent, płyn, lateks, lubrykant...
clotrimazol to raczej na grzybiczne sprawy jest.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Z doświadczenia wiem, że CLOTRIMAZOL działa szybko. Jeśli objawy nie zaczną ustępować w ciągu 2-3 dni to znaczy, że prawdopodobnie ma do czynienia z czymś innym. Jednakże nie ociągałbym się z wizytą u speca.
_________________
PZDR BASF
 
 
mario1 

Wiek: 48
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: polska
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

Cotrimlazol nie daje...ostatnio współżyłem dawno..trzy miechy temu i od tej chwili.. a speców też byłem ..każdy twierdzi że to nic...fakt widać to tylko w zwodzie a na zawołanie nie staje...
w dodatku skóra się trochę złuszcza jest tu może ktoś kto to miał ..bardziej to wygląda jak na tej focie...
Pomóżcie

dsc_50801_165.jpg
Plik ściągnięto 32917 raz(y) 54,23 KB

_________________
mm
 
 
paolo27 

Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 27
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 04 Mar, 2009   

Stawiam na drożdżycę, ale tę zazwyczaj łapie sie od stosunku z kobietą nieświadomą obecności tych grzybów. Warto iść do lekarza.
 
 
daweed3003

Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Sro 11 Mar, 2009   

Miałem kiedyś coś takiego i to nie raz. Sam nie wiem od czego to się wzięło ale podejrzewałem ze od zatarcia bo ostro dawaliśmy z moja dziewczyną kilka razy pod rząd :)
Pod koniec jak się zaczynało goić trochę swędziało. trwało to jakieś max. 2 tygodnie i przeszło.
 
 
koniu82 

Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Czw 17 Mar, 2011   

mario1 napisał/a:
Cotrimlazol nie daje...ostatnio współżyłem dawno..trzy miechy temu i od tej chwili.. a speców też byłem ..każdy twierdzi że to nic...fakt widać to tylko w zwodzie a na zawołanie nie staje...
w dodatku skóra się trochę złuszcza jest tu może ktoś kto to miał ..bardziej to wygląda jak na tej focie...
Pomóżcie


Dowiedziales sie moze co to jest , mam to od dwoch lat i tez bylem u fachowcow.
 
 
tomaszek24

Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 29
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

Witaj,

Miałem to samo - tzn mieliśmy z żoną. To grzybica. Clotrimazol pomoże ci tylko na chwilę. Muszisz przejść terapię antybiotykową - my braliśmy przez 8 tygodni lek flucofast w najsilniejszej dawce ( jedną tabletkę tygodniowo). Dodatkowo zapomnij o siadaniu na publicznych sedesach, łapy myj przed i po sikaniu. A grzybica nie musi pojawić się tylko po stosunku....
 
 
SoouMouu 

Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 26
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 01 Maj, 2011   

Według mnie z tych trzeba iść do dermatologa/urologa , może to jakaś infekcja.
 
 
gaduła 

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012   

mario1 napisał/a:
Cotrimlazol nie daje...ostatnio współżyłem dawno..trzy miechy temu i od tej chwili.. a speców też byłem ..każdy twierdzi że to nic...fakt widać to tylko w zwodzie a na zawołanie nie staje...
w dodatku skóra się trochę złuszcza jest tu może ktoś kto to miał ..bardziej to wygląda jak na tej focie...
Pomóżcie



wyleczyłes sie z tego bo mam identyczne i szukam pomocy.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
stefffffcio 

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 74
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=12557

tu masz mój temat, miałem coś podobnego, jak widać :D

Poszedłem do dermatologa, do enel medu w Warszawie, lekarz powiedział, że jest to zapewne grudka zapalna, wcześniej wypytywał czy miałem liszaja, grzybice, zrobił test na kiłe itp. jako, że nie miałem żadnej z wyżej wymienionych przypadłości zalecił mi alantan plus (bez recepty) i pod dwóch tygodniach ku mojej wielkiej uciesze plama zniknęła :D wcierałem maść około 5 minut w żółędź, plus nakładałem troche i naciągałem napletek i tak zostawiałem na noc, lub 2 godziny w ciągu dnia (maść miałem stosować 2 razy dziennie). Nie polecam stosowania jakichkolwiek sterydów bez konsultacji z lekarzem, bo steryd przeważnie "zwalnia" wzrost różnych zmian, a nie likwiduje ich, i gdyby taka zmiana miała urosnąć, steryd ją niejako "zatai" na pewien czas. Podsumowując jeśli alantan nie pomoże, pomoże demarotolog!
pozdro !
_________________
gg: 15545620
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group