Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Męski problem
Autor Wiadomość
zagubionyanioł 

Wiek: 54
Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 17 Gru, 2008   Męski problem

Witam wszystkich. Mam świadomość że problem potencji był poruszany wielokrotnie, ale mimo to postanowiłem założyć nowy temat. Mam prawie 40 lat. Na wiosnę tego roku nie miałem żadnych problemów ze wzwodem i potencją , seks mogłem uprawiać wszędzie i o każdej porze dnia i nocy - na zawołanie. Ważyłem wtedy 120 kg. Miałem nadciśnienie tętnicze , mało uprawiałem sportu. Postanowiłem zmienić swoje życie . Zacząłem stosować dietę , dużo jeździłem na rowerze i pływałem na basenie. I jak wygląda sytuacja dzisiaj : waga :95 kg, ciśnienie w normie, ogólny stan zdrowia w normie. Jestem ,,podobno atrakcyjny".Pojawił się jednak problem ze wzwodem członka. Jak kocham się z żoną konieczny musi być seks oralny , a i tak członek nie jest taki jak wcześniej, choć po kilku ruchach w.....staje się sztywny. Rozumię, że zmiany w moim życiu mogły mieć wpływ na mojego małego przyjaciela.Paliłem i palę . Piłem alkohol i zawsze był pomocny w maksymalnym opóźnieniu..,.
Czekam na rady: czy ten okres niezbyt konfortowy dla mnie przeczekać , czy zacząć działać.Czy nie ma się jeszcze czym przejmować. Czytałem na forum o środkach pobudzających i wspomagających drastycznie potencję. Czy możliwe jest takie przestawienie organizmu jak moje. Czekam na rady. To mój pierwszy post, choć zaglądam tu często.Pozdrawiam wszystkich ,,klapouchów''.

ps widzę , że moj problem jest trudny.....nikt nie chce mi nic doradzić albo chociaż odpisać...Od 4 dni biorę permen 1 tabletkę , jak coś się zmieni poinformuję was ...Pozdrawiam wszystkich z bólem głowy wczoraj mialem imieniny....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group