Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     maly czlonek
Autor Wiadomość
dupacz 

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 37
Skąd: penisolandi
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   maly czlonek

mam 14 lat i moj penis w wzwodzie osiaga 11,5cm -12cm widzialem ze w wieku 13 lat ma sie 15 - 17 cm jestem z grudnia ale wlasnie skonczylem 13 lat i zaczalem 14 rok i 3 - 5 cm to jednak kolosalna wielkosc przy rozmiarze 12cm co mam z tym zrobic powtarzam sobie ze urosnie ze poczekam i bedzie ok ale zaczynam w to watpic czekam i czekam
glos mi sie zmienia pala juz obrosnieta wzrostem jestem przecietny a penis 12cm ehh

co z tym dalej robic

nie chce byc jednym z tych malych kutaskow


sry ze moze dubluje temat i moze gdzies jakis taki byl ale nie moglem znalesc i nie daje mi to spokoju
 
 
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

nie mogłeś znaleźć?

tego jest full na forum.

penis rośnie do 21 roku życia, więc jeszcze 7 lat może Ci rosnąć.
 
 
dupacz 

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 37
Skąd: penisolandi
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

a jak mi urosnie za maly albo taki rozmiarem ktorego nie bede chcial to co mam zrobic?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
zamaskowany 

Wiek: 29
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 119
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

dupacz napisał/a:
w wieku 13 lat ma sie 15 - 17 cm


Co za frazes! Tyle ma przeciętny dorosły facet. Ja mam 13-13.5 cm i mam 14 lat. Jest spoko i nie narzekam - u nas tylko jeden koleś ma 17cm i pokazał mi - reszta to farmazoniarze, którzy wstydzą się swoich pał i walą jakieś zmyślone rozmiary.
 
 
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

zamaskowany - mam identyczne wymiary i też mam 14 lat..

a ten kolega exhibicjionista? (nie wiem czy tak to się pisze xd)

dupacz - z tego co słyszałem to pochwa ma głębokość coś trochę ponad 10cm około ;P

a zadowolenie kobiety to kwestia "techniki" xP
 
 
addam

Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 131
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

jeszcze Ci trochę napewno urośnie. zresztą jak byś miał 15 a nie 13 lat, to też byś się nie miał czym przejmować. kobiecie naprawde da się dogodzić nawet palcem, a fiut faktycznie rośnie do ok. 20. roku życia.
 
 
Wtajemniczony 

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 142
Skąd: Na skrzyżowaniu
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

Biedactwo...
  
 
 
dupacz 

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 37
Skąd: penisolandi
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

no fajnie fakt ze urodzony jestem grudnia ale jestem 2 gim

a to o 15 - 17 cm znalazlem na tym forum

po przeczytaniu tego napisalem tutaj



a ktorego jestescie urodzeni?
 
 
Wtajemniczony 

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 142
Skąd: Na skrzyżowaniu
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Too przeczytałeś bzdurę! :P
Ja lipiec
  
 
 
paolo27 

Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 27
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 19 Gru, 2008   

Wyluzuj.. Raz że nie wiem skąd takie dane, dwa: statystyki są przekłamane bo wielu albo chciałoby mieć 1-2 cm wiecej, a nawet jak nie to przy kolegach głupio mieć małego, wiec każdy podaje wiecej. Młody jestes wiec conajmniej 1-2 cm ci jeszcze urośnie, a 13 cm-owym jesteś w stanie przy odrobicie fantazji zaspokoić w przyszłości każdą partnerkę. Lepiej mieć średnio-małego niż za dużego. Wierz mi że lepiej mieć 13-14 niż 20 cm. Jesteś młody jeszcze wiec szczegółów "dlaczego tak" nie będę przybliżał, ale kiedyś się przekonasz. Możesz spać spokojnie
 
 
Nobish 

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

Ja Mam prawie 15 lat i mierząc od góry, ma 18,2 cm, z boku 20,5 cm. Którą miare podałeś?? Z góry czy z boku??To też ma znaczenie:)
Ale do tematu to raz czytałem że średnia długość członka dorosłego faceta wynosi 22 cm (czytałem to gdzieś na jakimś forum) a raz czytałem że coś o0koło 14 cm... a prawda jest taka "Nie wielkość, lecz technika, robi z ciebie zawodnika":)
Więc nie ma się czym przejmować bo i tak jeden woli miód, a drugi woli orzeszki:D

A z tym że rośnie do około 20 roku życia to bujda na rysorach... Penis przestaje rosnąć w wieku 15-17 lat dalej to już może być tylko grubszy....

Pzdro:))
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

Nobish napisał/a:
A z tym że rośnie do około 20 roku życia to bujda na rysorach... Penis przestaje rosnąć w wieku 15-17 lat dalej to już może być tylko grubszy....


:shock: :shock: Przypomnij sobie materiał z biologi klasa VII.
_________________
PZDR BASF
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group