Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z impotencja
Autor Wiadomość
danio-85 

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008   Problem z impotencja

Witam wszystkich. Mam 23 lata i niestety taki problem jak w temacie. Byłem z kobieta tylko raz i to w agencji towarzyskiej jak miałem 18-19 lat. 2 lata temu miałem partnerke z która próbowalismy kilka razy ale zawsze konczyło sie to porazka i zwiazek sie rozpadł oczywiscie nie z powodu mojej impotencji tylko dlatego ze ona miała juz partnera od dłuzszego czasu. Teraz spotykam sie z kolezanka z która znam sie od dziecinstwa. Bylismy partnerami dwukrotnie ale do niczego miedzy nami nie doszło, bylismy wtedy młodzi, ja chciałem ale ona nie. Teraz odbieram wrazenie ze chciałaby ze mna to zrobic nawet czasem pyta sie czy chce sie znia kochac ale ja mówie ze nie. po pierwsze boje sie impotencji a po drugie chciałbym dorze wypasc ale z moim doswiadczeniem jest to raczej niemozliwe. Od młodego wieku sie masturbowałem dosc czesto. Teraz nie robie tego prawie wcale bo myslałem ze moze w tym tkwi problem. Miałem dosc ciezkie , duzo stresu i nerwów spowodowane sytucja w rodzinie i dlatego zawaliłem swoje zycie prywatne. Myslałem zeby pójsc do lekarza lub kupic jakies tabletki ale nie jestem zdecydowany. Prosze o pomoc i wyrozumiałe podejscie do mojego problemu. Pozdrawiam.
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

relax i spokoj .. bez tego nic nie zdzaials a jesli bedziesz o tym myslal czy ci stanie czy nie podcas kontaktu z dziewczyna to wynik bedzie bnegatywny.. po prostu trzebva o tym nie myslec :) ... powodzenia
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

danio-85 lekarz i pigółki to jeszcze nie dla ciebie,myslę że ta sprawa z agencją tow.to Ci nie pomogła a raczej wypaczyła psychikę.Diewczyna która miala wcześniej partnera od Ciebie to nie dla ciebie dziewczyna ,poprostu nie zaiskrzyło uczucie pomiędzy wami,a czasami do udanego seksu potrzebne jest uczucie(albo porządne porządanie) a nie tylko odfajkowanie by mieć to za sobą .Jeśli spotkasz dziewczynę z którą będziecie grali na jednej strunie wszystko pójdzie jak spłatka najwyżej za wcześnie sie spóścisz ale napewno Ci stanie na wysokości zadania.A później praktyka czyni mistrza :!:
 
 
penis.com.pl
andropenis
danio-85 

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 16 Mar, 2008   

A czy moze był ktos u seksuologa z problemem z erekcja?? Jak wyglada takie leczenie??
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

U lekarza dostaniesz recepte na viagre itp. Mozesz sam sprobowac jakiegos srodka dostepnego bez recepty, na pewno moze pomoc, a nie zaszkodzi. W twoim wypadku to podloze nerwowe. Kup Permen na probe, na mnie bardzo dobrze dzialal, trzeba pobrac ok 2 miesiecy, a potem chulaj dusza ,a raczej cialo...:)
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

Ale ja najpierw zacznij od siebie ; ) potem sięgaj po pigułki.
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 11 Sie, 2008   

wiadomo, ze trzeba zacząć od siebie i od swojej psychiki. Ale środki wspomagające też są ważne. Dlaczego np nie brać permenu jeżeli na prawde ma pomóc?? Nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie, naturalna sprawa.

[ Dodano: Czw 14 Sie, 2008 ]
jakis zastuj sie zrobił na forum. Jak tam wasze kuracje?? a pytam tak z ciekawości... ile kosztuje Permen i te inne specifiki teraz??
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 07 Gru, 2008   

u mnie świetnie. Skończyłem kurację, teraz biorę Permen 2 razy w tygodniu. Pomogło, cały czas stosuję dietę, chodzę na siłownię i wreszcie mogę się kochać z żoną
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   

popek, bardzo Ci gratuluję. Jesteś przykładem faceta, który nie siedzi z założonymi rękami, tylko jak się coś dzieje to natychmiast zaczyna działać. I bardzo dobrze, że Twoja reakcja była szybka. Nie wiadomo co by było gdybyś za długo czekał. Natomiast co do samych tabletek, bierz od czasu do czasu. Tylko o nich nie zapominaj.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group