Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Erekcja !!!
Autor Wiadomość
Damiann791 

Wiek: 32
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 19 Lis, 2008   Erekcja !!!

Witam.

Chciałbym prosić was o radę. Mam 17 lat, moje wymiary to 15 cm długości i 14 cm obwodu, wymiary te wystarczają mi. lecz penis nie jest czasami do końca twardy i moim zdaniem przy stosunku będę miał z tym problem. Czasami rano tylko stoi tak jak trzeba, ale też nie za często.

Czy możecie mi poradzić jakieś dobre ćwiczenia na to lub coś innego, ale skutecznego ??? Bardzo proszę o odpowiedzi.
 
 
adonius 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 81
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 20 Lis, 2008   

Jeśli wymiary Ci odpowiadają to dobre ćwiczenie na wzmocnienie penisa to ćwiczenie mięśni pc. To by Ci mogło ewentualnie pomóc.
Jeśli nie wiesz jak to ćwiczenie wykonywać to ściągnij sobie ebooka z tej strony i tam powinieneś znaleźć więcej informacji na ten temat :wink:
 
 
Damiann791 

Wiek: 32
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 20 Lis, 2008   

Ok wiem na czym polega :)
a czy można coś jeszcze zrobić ? jakieś inne ćwiczenia ? które wzmocnią twardość ?
 
 
penis.com.pl
masturbator
adonius 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 81
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 24 Lis, 2008   

A dużo się masturbujesz? Czasami jeśli robisz to dość często (codziennie albo parę razy dziennie) to ciężej o porządną erekcję.
A czy masz te "słabe" erekcje nawet jak się mocno podniecasz? Może jak już zaczniesz coś z dziewczyną kombinować to nie będziesz miał problemów :wink: :P
 
 
Damiann791 

Wiek: 32
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 27 Lis, 2008   

teraz nie masturbuję się już 3 tydzień, ale chodzi mi o najlepsze sposoby na ukrwienie, twardość penisa !!!

Jeśli znacie dobre, najlepsze to proszę o doradzenie mi :)
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Pią 28 Lis, 2008   

Jak wspomniał tu ktoś dziewczyna będzie najlepszym ćwiczeniem,jeśli będziesz ja pożądał i będzie cię podniecać,wtedy bądzieśz czsytował na maxa.
 
 
Damiann791 

Wiek: 32
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

Na pewno to wypróbuję :P

Ale głównie to chciałem się dowiedzieć jakie ćwiczenia są najlepsze na siłę erekcji ?
Jedno już mamy: ćwiczenie mięśnia PC, ale czy są jeszcze jakieś ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group