Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wieczne podniecenie
Autor Wiadomość
gimri 

Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 10 Lis, 2008   Wieczne podniecenie

Witam. Mam 18 lat i mam następujący problem. Od tygodnia mam zapalenie pęcherza moczowego i nerek. Równo z pojawieniem się tej choroby mam także inny problem. Często odczuwam podniecenie, czuję takie mrowienie, jakby za chwile miało dojść do wytrysku, jednak nie dochodzi do wzwodu. Masturbuję się od 5 lat. Robiłem to co 1,2,3 dni, czasami z kilkudniowymi przerwami. Mam także wodniaka na lewym jądrze, który będzie usuwany. Czy to wieczne podniecenie jest skutkiem 5 letniej masturbacji? Jest to dość krępujące uczucie, ustępuje wtedy kiedy się zmasturbuję (chodź nie robię tego co chwilę, tylko wtedy kiedy nie mogę wytrzymać). Swoją drogą wytrzymuję już od piątku wieczorem, ale jest ciężko. Zamówiłem także Lupulinum, który ponoć zmniejsza chęć masturbacji. Dodam, że to mrowienie przechodzi tak jakby z penisa na klatkę piersiową i tak co 5 sekund. Orientuje się ktoś co to może być? Przy tym mrowieniu masturbacja trwa tak jak zawsze, kilka minut. Chciałbym się pozbyć tego uczucia, że zaraz dojdzie do wytrysku, jest to bardzo krępujące.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group