Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z erekcja, pomocy
Autor Wiadomość
dario30 

Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: katowice
Wysłany: Pią 17 Paź, 2008   

Czesc Popek55, Czy mozesz napisac co bierzesz i jak sie po tym czujesz? dzieki
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 17 Paź, 2008   

popek chyba bierze permen z tego co ja się orientuję. Natomiast właśnie, kolego mógłbyś się wypowiedzieć, dawno Cie nie było na forum. Jak się czujesz, jak przebiega kuracja??
 
 
lumpixx 

Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Elbląg
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008   

teraz olimp wypuścił nowy produkt http://www.domzdrowia.pl/...0-kapsulek.html
http://www.kulturystyka.s...roducts_id/2959
 
 
penis.com.pl
andropenis
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 20 Paź, 2008   

no, permen biorę, już tyle razy to pisałem, że nie chce mi się powtarzać. ale odnotowałem już pierwszy mały sukces, bo poczułem dziś małe podniecenie. wspaniale się poczułem. coraz bardziej wierzę w tą kurację!
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   

w całej kuracji nie tylko tabletki mają znaczenie, ale również psychika. Trzeba głęboko wierzyć w to, że wszystko się uda, nastawienie trzeba mieć pozytywne. Wiadomo, bez tabletek byłoby znacznie ciężej.
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 31 Paź, 2008   

Mnie przede wszytskim wspiera moja żona. naprawdę, myślałem już kiedyś, że odejdzie ode mnie, po co jej stary impotent. Ale na szczęście jest przy mnie. Czasem nawet przynosi mi do łóżka tabletki i wodę w szklance. Ja raczej staram się oczywiście pamiętać, że muszę wziąć, ale czasem jak przychodzę bardzo zmęczony to po prostu zapominam. Dobrze, że ją mam. Właściwie można powiedzieć, że moja sprawność zależy od mojej żony i od permenu. Ode mnie mniej :P
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

dobrze, że masz wsparcie. ale pamiętaj, że i tak wszystko zależy tylko od Ciebie. dobrze, że bierzesz tabletki, że się dobrze odżywiasz, że masz świetny kontakt z żoną. ale jeżeli sam o siebie nie zadbasz tak jak trzeba to nawet najukochańsza nic nie poradzi. dobrze więc, że sam tego wszystkiego chcesz. Który to juz tydzień kuracji? Jak się czujesz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group