Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nie rozumiem...
Autor Wiadomość
anonimekxd 

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   Nie rozumiem...

Witam.. Więc zacznę od początku... kiedy miałem chyba 5-6 lat miałem operację dróg moczowych(przynajmniej tak mi to wytlumaczono)...nie jestem pewien czy to ma zwiazek z moim problemem ale dla pewności piszę... otóż ciągle żółądź mam na wierzchu (nie byłem obrzezany ani nic z tych rzeczy...napletek normalnie sie zsuwa...w zasadzie nie musi sie zsuwac bo ciagle jest zsuniety kiedy chce napletek naciagnac na zoladz po prostu nie moge...samoistnie "zjezdza". Jezeli chodzi o ta operacja mam mala blizne na penisie ale nie w okolicach napletkach...kiedy bylem maly widzialem ze moj penis rozni sie od braci...otoz kiedy dzieci sa male ponad zoledziem maja tak jakby "precik" ...ja tego nigdy nie mialem... Prosze o dopowiedz o co w tym chodzi.... czy to normalne po takiej operacji?? ...wiem ze to moze tak wygladac ale na 100% nie jestem obrzezany... jezeli pisze niezrozumiale przepraszam ale nie wiem duzo o tych sprawach jestem jeszcze bardzo mlody... A jeszcze jedno mam tak od niedawna... moze od 1-2 lat. Przed tem normalnie napletem trzymal sie na zoledziu...w zasadzie wydaje mi sie ze go zerwalem poprzez masturbacje ale ... to chyba nie powinno tak wygladc jak wyglada to teraz? Czekam na odp. dziekuje.
 
 
hitklift 

Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 30
Skąd: lubuskie
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   

anonimekxd nie przejmuj się odkrytym napletkiem , niektórzy chcą mieć cały czas odkryty napletek i wymyślają różne sposoby aby tak mieć a Ty masz bez wysiłku odkryty napletek, to nie jest choroba będziesz mógł dlużej uprawiać sex :D
 
 
anonimekxd 

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   Hmm

No tak..ale chcialbym wiedziec czym to jest spowodowane xD... i nie wiem czy mam sie z tego cieszyc.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
szuszu 

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: town
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   

Na pewno nie masz się czym martwić, napletki są róznej długości, niektóre nie odsłaniają żołędzi nawet podczas wzwodu, a inne nie zakrywają w zwisie. I ciężko jest stwierdzić ze jest to czymś spowodowane, myślę że po prostu taka twoja uroda. Jeśli jest w pełni sprawny to ciesz się tym co masz i się nie zamartwiaj.
Pozdrawiam
Jak coś, pisz na PW
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   

anonimekxd, zaglądnij na tą stronkę:

http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm

Może Ci coś wyjaśni.
_________________
PZDR BASF
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group