Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     DEPRESJA- ON NIE WYTRYSNĄ :(
Autor Wiadomość
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008   DEPRESJA- ON NIE WYTRYSNĄ :(

Ostatnio spotykam sie z zajebistym kolesiem jest 2 lata starszy świetnie sie z nim dogaduje, cudnie tańczy i jak narazie nie widzę wad aczkolwiek wiem że one wychodzą z czasem

ale do rzeczy wczoraj zdecydowaliśmy sie na sexik on od roku tego nie robił wiedziałam o tym więc sądziłam że potrwa to kilka sekund więc sama jakieś pół godziny wcześniej zadowoliłam się, ale sie k-wa zaskoczyłam koleś ma kondycje jak żaden poruszał sie tak szybko że miałam wrażenie że jest na baterie <:)> cała akcja trwała 2 godziny sam seks na pewno ponad godzinę, ponieważ ja byłam nastawiona na porażkę to i chcicy za dużej nie miałam a poza tym musiałam wracać do domu więc akcja sie skończyła niby wszystko oki ale jak dojechałam do domu i położyłam się poczułam sie strasznie, facet na ogół dochodzi przy mnie bardzo szybko i mówi że mu głupio że sory ale nie mógł wytrzymać ale najczęściej ma ze 3 wytryski chyba że umie dłużej to nieraz 1 ale na ogół to On już dalej nie chce sie kochać

napisałam mu że chyba więcej sie nie spotkamy i ryczałam kilka godzin bo wiedziałam że strasznie go lubię ale nie będę mogła spojrzeć mu w Twarz z myślą nawet nie wytrysną... ale On powiedział że zdarzyło mu się to ochrzanił mnie że w ogóle pieprze głupoty że mu tez było dobrze i że następnym razem będzie lepiej i że jutro pogadamy

dziś pogadaliśmy i niby mówił że było fajnie że nieraz tak ma i że on tez mnie nie doprowadził więc mu może być równie głupio, niby wtedy było wszystko ok a;le teraz znów o tym myślę i sie trochę dołuje bo nie wiem jak to możliwe

wiem, że podniecam go na maxa bo jak dam mu buzi to już stoi, poza tym widzę to po oczach czy zachowaniu, dlatego tym bardziej mnie to dołuje,

zdarzyło sie wam nie mieć wytrysku przy dziewczynie która was kreci??
czym to może byś spowodowane(nie walił co najmniej 2 dni i nie pił alkoholu ani nie brał żadnych leków)??
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 28 Mar, 2008   

Paulinka w moim przypadku również miało miejce "nie wystrzelenie"
Zdarzyło się to kilkakrotnie w moim życiu. Dwa razy na bank winny był alkohol. Kilka innych razów było to powodem stresy czy frustracji. Tak ja przynajmniej to wededukowałem. Nigdy nie brałem żadnych leków czy dragów. Przebywając w męskim towarzystwie, wiem że nie są to odosobnione przypadki. Powodów może być naprawdę wiele. Czytałem kiedyś, że jesdnym z powodów (co mnie zdziwiło) może być podniecenie. Bardzo duże podnieceni. Wpływ również może mieć dieta, kondycja fizyczna tudzież pomieszczenie, w którym sie jest.
Jak byłem młodszy to zawsze sobie myślałem, że najgorszym dla mnie w życiu sexualnym byłoby usłuszeć od partnerki, że ma dość i żebym skończył. Usłyszalem to już dwukrotnie. Niestety :(
Z reguły mój sex nie jest zbyt długi, bo trwa ok 5-7min (chodzi mi tu o penetrację a nie grę wstępną) a czasem się zdarza bez szczgólnych okoliczności że trwa nawet i godzinę.
Naprawdę powodów może być mnóstwo. Ale jestem jednego pewien, ze powodem "nie tryśnięcia" nei jest częsty onanizm, i że penis się przyzwyczaił czy coś. Dla mnie to bzdura.
Daj chłopakowi szanse. Myślę, że warto...
_________________
PZDR BASF
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sob 29 Mar, 2008   

pogadałam z nim wczoraj i powiedział że to przez to że tak strasznie go podniecam i sie stresował, dziś w nocy sie kochaliśmy ale byliśmy na ognisku więc sporo sie wypiło a rano gdy znów sie kochaliśmy doszedł , jeszcze nigdy orgazm faceta nie dał mi takiego szczęścia, ale wiem jedno na pewno będzie on świetnym środkiem odchudzającym bo może długo i najchętniej bez przerwy-w końcu facet z zajebistym temperamentem ;) , będzie dobrze ;)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 29 Mar, 2008   

Nic tylko gartulować Ci takiego ogiera. Życzę Ci jeszcze wiele, wiele przyjemności z nim :)
_________________
PZDR BASF
 
 
matekkkk 


Wiek: 31
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 26
Skąd: Prudnik
Wysłany: Sob 11 Paź, 2008   

Moim zdaniem jego kondycja się poprawi wkońcu nie uprawiał sexu przez rok spróbuj jeszcze raz albo 2 razy napewno mu się uda a ty będziesz w 7 niebie.

pozdro matekk
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 13 Paź, 2008   

co się okazało potem przyznał sie że był prawiczkiem jak mnie poznał ale nie chciał sie przyznać a że się stresował to tak wyszło, ale to już dawna bajka
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
morg 

Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 40
Skąd: wrocław
Wysłany: Pon 13 Paź, 2008   

matekkk widać,że interesujesz się archeologią,bo temacik to raczej nie na czasie już :}
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group