Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     dziwny problem
Autor Wiadomość
wojtas20 

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 25 Wrz, 2008   dziwny problem

Otóż Panowie, nie wiem czy mój problem jest kwestią psychiki, czy to jakaś choroba.
Mam 19 lat i w sumie jeszcze nigdy się nie masturbowałem. Po prostu nie odczuwam żadnej przyjemności przy tym. Próbuje jakoś pobudzać mojego członka, a on nic. Zastanawiam się jak to będzie, kilka razy moja luba próbowała mnie namówić do współżycia, ale ja zawsze się wykręcam, mam obawy, bo skoro nic nie czuje, to współżycie nie będzie dla mnie przyjemne.
Może ktoś z Was mi pomóc?
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 29 Wrz, 2008   

Ciekaw sprawa. W moim przekonaniu to całkowicie wypływa z Twojej psychiki. Oczywiście nie jesteś żadnym kosmitą, że dotychczas się nie masturbowałeś. Nie robi to każdy przecież. Co do obawy przed sexem to już większy problem. Może masz jakieś traumatyczne wspomnienia z przeszłości, które Cię blokują?? Czy próbowałeś z kimś rozmawiać na ten temat?? Z ojcem, matką, dziewczyną?? Kolegów wykluczam tu umyślnie, gdyż każdy wie jak to jest wśród facetów??
Jak nie możesz znaleść odpowiedzi u osób w/w to proponuję poradnię sexuologiczną.
_________________
PZDR BASF
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group