Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Potencja a zakochanie
Autor Wiadomość
ziomal.23 

Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 16
Skąd: fghfgh
Wysłany: Pią 23 Maj, 2008   Potencja a zakochanie

Hmm zakładam trochę nietypowy temat, po prostu jestem ciekaw Waszych opinii.
Nie rozpocząłem jeszcze życia seksualnego, ale poznałem dziewczynę, którą kocham, więc pewnie coś z tego będzie. ;)
Zauważyłem ciekawy efekt, jeżeli jakaś pierwsza lepsza laska mi się podoba, bo jest sexy, to czuję jak mi staje (chyba normalne, prawda? ;) ), natomiast w jej obecności nie. Gdy jestem sam i o niej myślę, to nawet wtedy mam z tym problem. Nie wiem czemu tak jest, może jestem po prostu zestresowany :S bo na samą myśl o niej trzęsą mi się łapy, już dawno się tak się nie zadurzyłem.
Co zrobić, kiedy przyjdzie ten moment? Może warto zażyć coś wcześniej?
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 26 Maj, 2008   

warto dorosnąć psychicznie wtedy strach się zmniejszy poza tym to też zależy czy kobitka jest dziewica czy ona Ci pomoże jakby nie było myślę że gdy Ona będzie wiedział że jest Twoją pierwszą będzie bardziej wyrozumiała, jeżeli chodzi o jakieś konkretne porady i sytuacje zapraszam na pw bo będę musiał dowiedzieć się o Tobie trochę więcej żeby bardziej pomóc życzę powodzenia i udanego sexu oczywiście
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

Nie staje Ci, bo może masz świadomość, że ona już jest Twoja...?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group