Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ile czasu spędzacie nad ćwiczeniami w tygodniu?
Autor Wiadomość
pawlo1985 

Wiek: 38
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 27 Lip, 2008   Ile czasu spędzacie nad ćwiczeniami w tygodniu?

Witam,
Od razu zaznaczam że chodzi o ćwiczenia metodą "domową własnoręczną" tzn bez żadnych pompek i innych bajerów w postaci tabletek i jakichś extenderów. Chodzi mi tylko i wyłącznie o ćwiczenia które znajdują się w tym e-booku z tego serwisu.
Ćwicze od jakiegoś czasu ale wiadomo jak to jest z tym czasem. Dlatego poćwięcam jakieś 2,3 razy w tygodniu na "masaż jąder" i rozciąganie penisa - co razem daje jakieś 50 minut licząc w to rozgrzewke przed każdym ćwiczeń. Ponadto co dzień ćwicze mięsień PC oraz rozciągam penisa w zwisie przy okazji fizycznej potrzeby...
Zastanawiam się tylko czy to aby nie za mało aby osiągnąć efekty , widoczne efekty.
Dlatego ciekawi mnie jak Wy rozkładacie czas na ćwiczenia w tygodniu. Ile dni ?? Ile minut?? I czy widzicie efekty ćwiczeń w takim trybie jakim je stosujecie??
PS : Zależy mi kurcze na tym aby robić ćwiczenia w możliwie w krótkim czasie - może być regularnie co dzień - ale żeby były efekty równie szybkie.
Odpiszcie
 
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lip, 2008   

Witam, ja ćwiczę tak jak podaje e-book. Na samym dole masz przykładowe rozpiski, ja zaczynałem od zestawu dla początkujących 25-35min i zarazem kończę dzisiaj tą serie i zaczynam dla śr. zaawansowanych, po 2 tygodniach przejdę na 35-45min. Ćwiczę w nocy, gdy nikt i nic mi nie przeszkadza : ) Ćwiczę Pn, Wt, Czw, Pt , Ndz. Oczywiście sam możesz sobie skonstruować plan zajęć, w zależności na ile jesteś zaawansowany, a jeśli chodzi o efekty to raczej nie zauważysz ich po 2 miesiącach przy takim trybie.
 
 
pawlo1985 

Wiek: 38
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 27 Lip, 2008   

OK rozumiem. Ale jak myślisz w takim razie. Czy można na każdym poziomie (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany) ćwiczyć tylko te 7-10 minut czy trzeba zwiększać czas ćwiczeń???? Czy można po prostu cały czas ćwiczyć w tych ramach 7 do 15 minut i liczyć na efekty podobne do tych gdy się ćwiczy te 35-45 minut. Zakładam że pewnie więcej tygodni bym musiał tak ćwiczyć ale mi chodzi właśnie o to aby nie ćwiczyć ponad 30 minut.
 
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lip, 2008   

Zauważ że na każdy czas ćwiczeń są one zróżnicowane, jeśli masz więcej czasu do ćwiczysz dodatkowo X a jeśli go nie masz to nie ćwiczysz X tylko Y które jest wg. autora e-booka najlepszy i sprawia najlepsze efekty, ale jeśli masz więcej czasu to dodatkowo jest ćwiczyć X : ) rozumiesz mnie?
 
 
pawlo1985 

Wiek: 38
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 28 Lip, 2008   

ok powiedzmy że tak... dzięki
 
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Lip, 2008   

Nie ma za co.
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

Cześć, jestem tutaj nowy. Mam na imię Artur. Trafiłem na to forum bo mam pewne problemy. I właśnie szukam ich rozwiązania.
A a propos tematu to ja również lubię ćwiczyć. Kiedyś dużo pływałem, biegałem. Teraz ze względu na mój stan zdrowia nie ćwiczę, ale wiem, że muszę zaczać.
 
 
Arek22 

Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 12
Skąd: Z daleka
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

popek55, stary, ale mu tu rozmawiamy o ćwiczeniu penisa :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group