Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     czy jeżeli się nie masturbuje nic się nie stanie >?
Autor Wiadomość
Spiker
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Sie, 2008   

nnie możliwe nie był powszechnie dostępny bo były wtedy czasy komuny ! :P
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sob 09 Sie, 2008   

norbercik napisał/a:
zola, ale on właśnie nie chce się masturbować ręką :P


a czym, bo jakos nie kumam, moze nich spróbuje wibratorkiem, tez fajne uczucie :)
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
adanos 


Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 40
Skąd: USA
Wysłany: Nie 10 Sie, 2008   

zola napisał/a:


Cytat:
a czym, bo jakos nie kumam, moze nich spróbuje wibratorkiem, tez fajne uczucie :)


A to już będzie totalna masturbacja analna, Spiker.
_________________
Piszę poprawnie po polsku
 
 
penis.com.pl
bathmate
cogito 

Wiek: 69
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 10 Sie, 2008   

Stać się nic nie stanie... Umkną ci jedynie fajne, autoerotyczne doświadczanie własnego ciała...
_________________
cogito
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Nie 10 Sie, 2008   

ale on ma dopiero 11 lat!! więc niech o masturbacji pomyśli za 2 lata wtedy bedzie to najbardziej przyjemne i przynajmniej zakonczone orgazmem
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
szuszu 

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: town
Wysłany: Sro 13 Sie, 2008   

Sorry, ale ja tu czegoś nie rozumiem - konwersacja na forum które jest dla osób pełnoletnich z osoba która jak pisze ma 11 lat i nie powinno jej tu wcale być a doradza mu się, żeby może spróbował z wibratorem, Cogito ty w którymś z postów piszesz że masz dwóch synów, nie wiem czy jak oni mieli 11 czy 12 lat popierałbyś żeby po pierwsze byli na takim forum po drugie żeby ktokolwiek doradzał im zabawę z wibratorem. Ale może jestem zbyt staroświecki, a może po prostu wolałbym żeby 11 letnie dzieci zabawiały się inaczej.
 
 
cogito 

Wiek: 69
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 14 Sie, 2008   

szuszu napisał/a:
Sorry, ale ja tu czegoś nie rozumiem - konwersacja na forum które jest dla osób pełnoletnich z osoba która jak pisze ma 11 lat i nie powinno jej tu wcale być a doradza mu się, żeby może spróbował z wibratorem, Cogito ty w którymś z postów piszesz że masz dwóch synów, nie wiem czy jak oni mieli 11 czy 12 lat popierałbyś żeby po pierwsze byli na takim forum po drugie żeby ktokolwiek doradzał im zabawę z wibratorem. Ale może jestem zbyt staroświecki, a może po prostu wolałbym żeby 11 letnie dzieci zabawiały się inaczej.


Drogi szuszu, umiejętność czytania ze zrozumieniem jest wartością godną pielęgnowania i polecania. Umiejętność ta przydaje się w życiu (np. czytanie instrukcji obsługi) Warto popracować nad tym. Polecałbym na przyszłość przeczytanie dwa razy mojego posta (ze zrozumieniem) zanim napiszesz podobną bzdurę.
Z tego co sobie przypominam w żadnym z moich postów nie namawiam żadnego nastolatka na zabawę wibratorem. Jeśli chodzi o masturbację uważam, że jest to sfera życia związana nierozerwalnie z każdym zdrowym mężczyzną i chłopakiem. Masturbacja nie kaleczy, nie urywa rąk, nie pozbawia wzroku. Pozwala natomiast, prócz normalnego rozładowania napięcia, na poznanie reakcji własnego ciała w młodym wieku. Z własnego przykładu wiem, że w wieku 11 lat chłopcy już sporo wiedzą na tematy dotyczące życia intymnego. Tylko my, rodzice nie przyjmujemy do wiadomości, że nasze dziecko całuje sie w tym wieku na przerwie z sympatią, zaczyna eksperymentować z członkiem itp. Zapewne Tobie i podobnym Tobie ludziom przychodzi refleksja o konieczności przeprowadzenia poważnej rozmowy ze swoim dzieckiem gdy ma ono jakieś 18 lat (bo wtedy rzeczywiście jest w stanie niejedno zrozumieć) Problem w tym, że w tym wieku to one nie potrzebują już naszych dobrych rad z prostego powodu. Przerobili już niejedno na sobie znacznie wcześniej.
Co do wieku użytkowników portalu, myślę że pretensje powinieneś zgłosić administratorom tego forum, nie mnie. Pozdrawiam serdecznie
_________________
cogito
 
 
szuszu 

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: town
Wysłany: Czw 14 Sie, 2008   

Właśnie "umiejętność czytania ze zrozumieniem"... nie napisałem że to Ty im sugerujesz, ale mając dorastających synów, wątpie czy chciałbyś żeby mając 11 lat ktokolwiek /zakładam że skoro jest to forum dla pełnoletnich, to dorosły facet/ sugerował Twojemu synowi zabawę z wibratorem. I tylko to mnie zaskoczyło, ze twoja reakcja nie zmierza w kierunku potepienia takiego faktu, a wręcz odwrotnie. I proszę, przeczytaj mój poprzedni post dokładnie bo jak sam napisałeś, może się zdarzyć że w przyszłości pojawi się u Ciebie problem z włączeniem nowej pralki...
A co do administratora forum to takowe zgłoszenie zrobiłem, ciekawi mnie czy Ty też...
Pozdrawiam
 
 
cogito 

Wiek: 69
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

szuszu napisał/a:
Właśnie "umiejętność czytania ze zrozumieniem"... nie napisałem że to Ty im sugerujesz, ale mając dorastających synów, wątpie czy chciałbyś żeby mając 11 lat ktokolwiek /zakładam że skoro jest to forum dla pełnoletnich, to dorosły facet/ sugerował Twojemu synowi zabawę z wibratorem. I tylko to mnie zaskoczyło, ze twoja reakcja nie zmierza w kierunku potepienia takiego faktu, a wręcz odwrotnie. I proszę, przeczytaj mój poprzedni post dokładnie bo jak sam napisałeś, może się zdarzyć że w przyszłości pojawi się u Ciebie problem z włączeniem nowej pralki...
A co do administratora forum to takowe zgłoszenie zrobiłem, ciekawi mnie czy Ty też...
Pozdrawiam


Jeszcze raz sugeruję przeczytanie mojego pierwszego posta...
_________________
cogito
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group